Registrikaart · Äriregistri kanne 12528976
Roostevaba Eesti OÜ
- Registrikood12528976
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202551 703 €
- KMKR numberEE101943066
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Roostevaba Eesti OÜ
- Registrikood
- 12528976
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.08.2013
- KMKR number
- EE101943066
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Rapla maakond, Rapla vald, Purku küla, Otsa/2
- Aadress kehtib alates
- 07.05.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ahto treimaa | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ahto Treimaa | Juhatuse liige | 30.08.2013 |
| Ahto Treimaa | Prokurist | 30.08.2013 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ahto Treimaa | otsene osalus | 23.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 72 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 51 703 € | +11,4 | |
| Müügitulu muutus | 26 345 € → 51 703 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725518722
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 25531 | Mehaaniline metallitöötlus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mehaaniline metallitöötlus teenis ettevõte 2025. aastal 51 703 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2025 | 51 703 € |
| 2024 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2025 | 26 345 € |
| 2023 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 53 361 € |
| 2022 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 40 898 € |
| 2021 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 35 423 € |
| 2020 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 19 331 € |
| 2019 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 36 550 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2019)
Majandusaasta aruandedKogu 36 550 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 36 550 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 51 703 € | 26 345 € | 53 361 € | 40 898 € | 35 423 € | 19 331 € | 36 550 € |
| Ärikasum | 4683 € | −10 488 € | 22 112 € | 4912 € | −2648 € | −64,00 € | 11 839 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4683 € | −10 488 € | 22 112 € | 4912 € | −2648 € | −64,00 € | 11 839 € |
| Aruandeaasta kasum | 4683 € | −10 488 € | 22 112 € | 4912 € | −2648 € | −64,00 € | 11 839 € |
| Tööjõukulud | 7767 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 12 976 € | 4739 € | 1067 € | 1034 € | 1172 € | 1000 € | 1000 € |
| Varad kokku | 100 836 € | 94 933 € | 107 194 € | 84 377 € | 79 030 € | 80 524 € | 81 864 € |
| sh käibevarad | 48 638 € | 70 728 € | 102 300 € | 80 416 € | 74 035 € | 79 524 € | 79 864 € |
| sh põhivarad | 52 198 € | 24 205 € | 4894 € | 3961 € | 4995 € | 1000 € | 2000 € |
| sh raha | 9399 € | 370 € | 385 € | 2650 € | 749 € | 232 € | 11,00 € |
| Omakapital | 99 095 € | 94 412 € | 104 900 € | 82 788 € | 77 876 € | 80 524 € | 80 588 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 91 912 € | 102 400 € | 80 288 € | 75 376 € | 78 024 € | 78 088 € | 66 249 € |
| Lühiajalised kohustised | 1741 € | 521 € | 2294 € | 1589 € | 1154 € | 0,00 € | 1276 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 17 659 € | −5749 € | 23 179 € | 5946 € | −1476 € | 936 € | 12 839 € |
| Aruanne esitatud | 25.06.2026 | 30.06.2025 | 21.06.2024 | 21.06.2023 | 06.07.2022 | 07.07.2021 | 31.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,3 % | 99,5 % | 97,9 % | 98,1 % | 98,5 % | 100,0 % | 98,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 9,1 % | −39,8 % | 41,4 % | 12,0 % | −7,5 % | −0,3 % | 32,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.