Registrikaart · Äriregistri kanne 12530660
Gallery Gourmet OÜ
- Registrikood12530660
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025211 205 €
- KMKR numberEE102041297
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Gallery Gourmet OÜ
- Registrikood
- 12530660
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.09.2013
- KMKR number
- EE102041297
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Poldri tn 3
- Aadress kehtib alates
- 06.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Anna Kaasik | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Anna Kaasik | Juhatuse liige | 12.01.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Anna Kaasik | otsene osalus | 30.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 211 205 € | +17 | |
| Müügitulu muutus | 263 091 € → 211 205 € | -5,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256500201
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56111 | Restoranide ja kohvikute tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Restoranide ja kohvikute tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 211 205 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 211 205 € |
| 2024 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 263 091 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 307 490 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 309 854 € |
| 2021 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 228 069 € |
| 2020 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 188 920 € |
| 2019 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 195 132 € |
| 2019 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 37 311 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Toitlustamine Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 22.02.2018 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 211 205 € | 263 091 € | 307 490 € | 309 854 € | 228 069 € | 188 920 € | 232 443 € |
| Ärikasum | −21 524 € | −5404 € | 18 919 € | 20 517 € | 20 685 € | −3421 € | 17 179 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −21 407 € | −4173 € | 19 011 € | 20 136 € | 30 573 € | −2614 € | 15 181 € |
| Aruandeaasta kasum | −21 407 € | −4173 € | 19 011 € | 20 136 € | 30 573 € | −2614 € | 15 181 € |
| Tööjõukulud | 41 976 € | 63 829 € | 53 751 € | 37 883 € | 33 034 € | 33 051 € | 32 198 € |
| Põhivarade kulum | 3620 € | 3766 € | 3432 € | 4625 € | 9208 € | 9866 € | 9606 € |
| Varad kokku | 78 034 € | 100 119 € | 108 400 € | 86 903 € | 74 098 € | 49 213 € | 59 684 € |
| sh käibevarad | 55 225 € | 73 690 € | 80 435 € | 56 902 € | 59 959 € | 29 256 € | 30 818 € |
| sh põhivarad | 22 809 € | 26 429 € | 27 965 € | 30 001 € | 14 139 € | 19 957 € | 28 866 € |
| sh raha | 50 283 € | 67 161 € | 70 720 € | 48 528 € | 55 000 € | 26 486 € | 26 916 € |
| Omakapital | 56 217 € | 77 624 € | 81 797 € | 62 786 € | 42 650 € | 12 077 € | 14 691 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 75 124 € | 79 297 € | 60 286 € | 40 150 € | 9577 € | 12 191 € | −2990 € |
| Lühiajalised kohustised | 21 817 € | 22 495 € | 26 603 € | 24 117 € | 31 448 € | 37 136 € | 44 993 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 3 | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | −17 904 € | −1638 € | 22 351 € | 25 142 € | 29 893 € | 6445 € | 26 785 € |
| Aruanne esitatud | 29.06.2026 | 28.06.2025 | 23.06.2024 | 03.07.2023 | 01.07.2022 | 01.07.2021 | 26.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,0 % | 77,5 % | 75,5 % | 72,2 % | 57,6 % | 24,5 % | 24,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −10,1 % | −1,6 % | 6,2 % | 6,5 % | 13,4 % | −1,4 % | 6,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.