Ingelma OÜ
- Registrikood12532142
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202519 815 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Ingelma OÜ
- Registrikood
- 12532142
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.09.2013
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Hämariku tn 11-3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
54/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 19 815 € | +7,6 |
| Müügitulu muutus | 18 976 € → 19 815 € | +1,3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37255533888
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 96221 | Kosmeetiku iluhooldusteenused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Kosmeetiku iluhooldusteenused teenis ettevõte 2025. aastal 19 815 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kosmeetiku iluhooldusteenused EMTAK 2025 | 19 815 € |
| 2024 | Kosmeetiku iluhooldusteenused EMTAK 2025 | 18 976 € |
| 2023 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 19 498 € |
| 2022 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 17 690 € |
| 2021 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 20 362 € |
| 2020 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 1308 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 19 815 € | 18 976 € | 19 498 € | 17 690 € | 20 362 € | 1308 € | — |
| Ärikasum enne makse | 37,00 € | 4,00 € | −685 € | 57,00 € | 642 € | 2,00 € | −1,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 37,00 € | 4,00 € | −685 € | 57,00 € | 642 € | 2,00 € | −1,00 € |
| Tööjõukulud | 13 067 € | 11 768 € | 10 596 € | 9358 € | 8947 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 3892 € | 3898 € | 3731 € | 4307 € | 4157 € | 2894 € | 2500 € |
| sh käibevarad | 3094 € | 3157 € | 2770 € | 3115 € | 3571 € | 2133 € | 2500 € |
| sh raha | 3080 € | 3143 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 2557 € | 2520 € | 2516 € | 3201 € | 3144 € | 2502 € | 2500 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1335 € | 1378 € | 1215 € | 1106 € | 1013 € | 392 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,7 % | 64,6 % | 67,4 % | 74,3 % | 75,6 % | 86,5 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,2 % | 0,0 % | -3,5 % | 0,3 % | 3,2 % | 0,2 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.