Registrikaart · Äriregistri kanne 12532311
SVS Machines & Service OÜ
- Registrikood12532311
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 202510
- Müügitulu 20251 680 953 €
- KMKR numberEE101664701
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 43 805 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- SVS Machines & Service OÜ
- Registrikood
- 12532311
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.09.2013
- KMKR number
- EE101664701
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Jõelähtme vald, Loo alevik, Vahe tee 29
- Aadress kehtib alates
- 20.01.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Viktor Zažigin | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Viktor Zažigin | Juhatuse liige | 25.11.2015 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Viktor Zažigin | otsene osalus | 22.11.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 10 töötajat viimases aruandes | +10 | |
| Müügitulu | 1 680 953 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 973 085 € → 1 680 953 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 43 805 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46621 | Tööpinkide hulgimüük | Põhitegevusala |
| 33121 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tööpinkide hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 1 304 333 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tööpinkide hulgimüük EMTAK 2025 | 1 304 333 € |
| 2025 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2025 | 376 620 € |
| 2024 | Tööpinkide hulgimüük EMTAK 2025 | 711 151 € |
| 2024 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2025 | 261 934 € |
| 2023 | Tööpinkide hulgimüük EMTAK 2008 | 890 803 € |
| 2023 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 19 348 € |
| 2022 | Tööpinkide hulgimüük EMTAK 2008 | 1 238 104 € |
| 2022 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 141 990 € |
| 2021 | Tööpinkide hulgimüük EMTAK 2008 | 1 253 708 € |
| 2021 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 171 838 € |
| 2020 | Tööpinkide hulgimüük EMTAK 2008 | 618 014 € |
| 2020 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 234 870 € |
| 2019 | Tööpinkide hulgimüük EMTAK 2008 | 663 080 € |
| 2019 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 131 023 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2023)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 481 346 € ehk 53 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 428 805 € |
| Türgi | 189 480 € |
| Läti | 166 308 € |
| Saksamaa | 77 186 € |
| Müük väljaspool Euroopa Liidu riike, muud | 31 128 € |
| Leedu | 17 244 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 10 |
| 2024 | 8 |
| 2023 | 8 |
| 2022 | 8 |
| 2021 | 8 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 680 953 € | 973 085 € | 910 151 € | 1 380 094 € | 1 425 546 € | 852 884 € | 794 103 € |
| Ärikasum | 58 170 € | 136 660 € | −70 277 € | 79 279 € | 44 896 € | 60 407 € | 22 616 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 29 572 € | 112 813 € | −92 360 € | 79 477 € | 45 625 € | 59 809 € | 21 693 € |
| Aruandeaasta kasum | 29 572 € | 112 813 € | −92 360 € | 79 477 € | 45 625 € | 59 809 € | 21 693 € |
| Tööjõukulud | 201 147 € | 186 393 € | 156 201 € | 144 497 € | 174 497 € | 149 818 € | 79 404 € |
| Põhivarade kulum | 39 976 € | 32 078 € | 32 414 € | 59 789 € | 1586 € | 1586 € | 1586 € |
| Varad kokku | 1 232 319 € | 845 141 € | 705 627 € | 920 472 € | 564 324 € | 659 808 € | 249 077 € |
| sh käibevarad | 265 175 € | 319 082 € | 343 689 € | 537 079 € | 545 873 € | 639 771 € | 227 454 € |
| sh põhivarad | 967 144 € | 526 059 € | 361 938 € | 383 393 € | 18 451 € | 20 037 € | 21 623 € |
| sh raha | 2572 € | 443 € | 4383 € | 133 639 € | 91 507 € | 70 663 € | 74 051 € |
| Omakapital | 391 672 € | 362 100 € | 249 287 € | 344 147 € | 264 670 € | 216 080 € | 156 271 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 362 100 € | 249 287 € | 341 647 € | 262 170 € | 216 545 € | 153 771 € | 132 078 € |
| Lühiajalised kohustised | 521 164 € | 265 741 € | 247 174 € | 331 551 € | 292 347 € | 416 133 € | 85 228 € |
| Pikaajalised kohustised | 319 483 € | 217 300 € | 209 166 € | 244 774 € | 7307 € | 27 595 € | 7578 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 10 | 8 | 8 | 8 | 8 | 6 | 6 |
| Ärikasum enne kulumit | 98 146 € | 168 738 € | −37 863 € | 139 068 € | 46 482 € | 61 993 € | 24 202 € |
| Aruanne esitatud | 13.08.2026 | 01.07.2025 | 15.07.2024 | 28.06.2023 | 05.07.2022 | 20.01.2022 | 15.04.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 31,8 % | 42,8 % | 35,3 % | 37,4 % | 46,9 % | 32,7 % | 62,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,8 % | 11,6 % | −10,1 % | 5,8 % | 3,2 % | 7,0 % | 2,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 43 805 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.