Registrikaart · Äriregistri kanne 12536154
OÜ MRK Ehitus
- Registrikood12536154
- Asutatud2013 (12 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202538 506 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ MRK Ehitus
- Registrikood
- 12536154
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.09.2013
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Assaku alevik, Ööbiku tee 14
- Aadress kehtib alates
- 06.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 47 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 38 506 € | +10,2 | |
| Müügitulu muutus | 52 182 € → 38 506 € | -7,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256758665
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 19 732 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 19 732 € |
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 18 774 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 34 270 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 17 912 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 33 029 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 487 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 39 948 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 9039 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 31 384 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 8175 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 8255 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4881 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 20 535 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4300 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 38 506 € | 52 182 € | 43 516 € | 48 987 € | 39 559 € | 13 136 € | 24 835 € |
| Ärikasum | 27 481 € | 34 257 € | 21 487 € | 113 002 € | 5233 € | 3,00 € | 10 198 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 27 771 € | 34 332 € | 15 399 € | 113 005 € | 5234 € | 3,00 € | 10 198 € |
| Aruandeaasta kasum | 27 771 € | 34 332 € | 15 399 € | 113 005 € | 5234 € | 3,00 € | 10 198 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 13 331 € | 11 608 € | 10 126 € | 9327 € | 6028 € | 7852 € |
| Põhivarade kulum | — | — | — | 0,00 € | 2678 € | 1960 € | 2243 € |
| Varad kokku | 335 673 € | 302 529 € | 268 608 € | 219 400 € | 106 140 € | 89 487 € | 53 579 € |
| sh käibevarad | 61 719 € | 36 031 € | 10 610 € | 51 400 € | 25 776 € | 8470 € | 8588 € |
| sh põhivarad | 273 954 € | 266 498 € | 257 998 € | 168 000 € | 80 364 € | 81 017 € | 44 991 € |
| sh raha | 61 719 € | 35 831 € | 10 030 € | 51 300 € | 25 557 € | 8470 € | 3539 € |
| Omakapital | 301 153 € | 273 382 € | 181 459 € | 166 060 € | 53 055 € | 47 821 € | 47 818 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 270 882 € | 236 550 € | 163 560 € | 50 555 € | 45 321 € | 45 318 € | 35 120 € |
| Lühiajalised kohustised | 1920 € | 7147 € | 9399 € | 17 590 € | 17 335 € | 5916 € | 5761 € |
| Pikaajalised kohustised | 32 600 € | 22 000 € | 77 750 € | 35 750 € | 35 750 € | 35 750 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | — | — | — | 113 002 € | 7911 € | 1963 € | 12 441 € |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,7 % | 90,4 % | 67,6 % | 75,7 % | 50,0 % | 53,4 % | 89,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 72,1 % | 65,8 % | 35,4 % | 230,7 % | 13,2 % | 0,0 % | 41,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.