Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12538609

RE-SERVICES OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12538609
  • Asutatud2013 (12 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202526 919 €

Usaldusväärsuse indeks

54/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20132015201720192021202320252026Asutatud 18.09.2013Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 18.09.2013 2013, Esimene aruanne 2014, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
RE-SERVICES OÜ
Registrikood
12538609
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
18.09.2013
KMKR number
Aadress
Võru maakond, Võru vald, Osula küla, Lehise-18

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 54 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg12 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu26 919 €+8,8
Müügitulu muutus28 166 € → 26 919 €-1,3
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
96211Juuksuriteenindus ja habemeajaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €25 tuh €49 tuh €74 tuh €98 tuh €2019202098 220 €202120222023202426 919 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Juuksuriteenindus ja habemeajamine teenis ettevõte 2025. aastal 26 919 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 202526 919 €
2024Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 202528 166 €
2023Muu teenindus EMTAK 20082386 €
2022Muu teenindus EMTAK 200856 878 €
2021Muu teenindus EMTAK 200898 220 €
2020Muu teenindus EMTAK 200887 349 €
2019Muu teenindus EMTAK 200880 005 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011112014201520162017201820192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20171
20161
20151
20141

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu26 919 €28 166 €2386 €56 878 €98 220 €87 349 €80 005 €
Ärikasum enne makse1524 €−33 076 €−29 736 €12 017 €5207 €14 766 €14 388 €
Aruandeaasta kasum1524 €−33 076 €−29 736 €12 017 €5207 €14 766 €14 388 €
Tööjõukulud9652 €9280 €8990 €12 088 €17 403 €14 843 €14 721 €
Varad kokku70 457 €67 093 €111 272 €144 168 €142 497 €141 567 €102 530 €
sh käibevarad15 198 €10 216 €23 538 €34 591 €16 099 €14 891 €20 487 €
sh raha15 198 €10 216 €10 074 €8870 €16 053 €14 891 €20 487 €
Omakapital65 799 €64 275 €97 350 €127 086 €115 069 €109 862 €96 596 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised4658 €2818 €8718 €7693 €13 074 €11 570 €5934 €
Pikaajalised kohustised0,00 €5204 €9389 €14 354 €20 135 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest93,4 %95,8 %87,5 %88,2 %80,8 %77,6 %94,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust5,7 %−117,4 %−1246,3 %21,1 %5,3 %16,9 %18,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang