Registrikaart · Äriregistri kanne 12543355
Ernest Company OÜ
- Registrikood12543355
- Asutatud2013 (12 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025195 069 €
- KMKR numberEE101667423
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Ernest Company OÜ
- Registrikood
- 12543355
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.09.2013
- KMKR number
- EE101667423
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Pae tn 60-20
- Aadress kehtib alates
- 24.01.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 195 069 € | +16,7 | |
| Müügitulu muutus | 188 247 € → 195 069 € | +1,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256467855
- Mobiil+37258114471
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
| 47529 | Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 153 033 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 153 033 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 24 148 € |
| 2025 | Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük EMTAK 2025 | 17 888 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 127 792 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 31 448 € |
| 2024 | Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük EMTAK 2025 | 29 007 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 247 209 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 52 831 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 31 789 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 102 016 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 39 224 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 31 514 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 160 146 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 26 955 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 8571 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 156 265 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 103 574 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 28 188 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 107 647 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 79 474 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 28 205 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 6 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 195 069 € | 188 247 € | 331 829 € | 172 754 € | 195 672 € | 288 027 € | 215 326 € |
| Ärikasum | 2444 € | −8271 € | 11 314 € | −28 253 € | 5422 € | 3661 € | −14 721 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2445 € | −8268 € | 11 316 € | −28 251 € | 5423 € | 3664 € | −14 719 € |
| Aruandeaasta kasum | 2445 € | −8268 € | 11 316 € | −28 251 € | 5423 € | 3664 € | −14 719 € |
| Tööjõukulud | 82 091 € | 93 139 € | 110 251 € | 99 277 € | 97 756 € | 118 166 € | 110 815 € |
| Põhivarade kulum | 1522 € | 2003 € | 2165 € | 2806 € | 3133 € | 3582 € | 3641 € |
| Varad kokku | 58 204 € | 60 602 € | 80 864 € | 53 307 € | 82 920 € | 91 112 € | 73 050 € |
| sh käibevarad | 52 577 € | 53 453 € | 71 712 € | 43 147 € | 69 954 € | 75 013 € | 53 369 € |
| sh põhivarad | 5627 € | 7149 € | 9152 € | 10 160 € | 12 966 € | 16 099 € | 19 681 € |
| sh raha | 12 739 € | 33 577 € | 33 277 € | 21 037 € | 28 050 € | 31 203 € | 27 060 € |
| Omakapital | 42 344 € | 39 899 € | 48 167 € | 36 851 € | 65 102 € | 59 679 € | 56 015 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 37 149 € | 45 417 € | 34 101 € | 62 352 € | 56 929 € | 53 265 € | 67 984 € |
| Lühiajalised kohustised | 15 860 € | 20 703 € | 32 697 € | 16 456 € | 17 818 € | 31 433 € | 17 035 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 |
| Ärikasum enne kulumit | 3966 € | −6268 € | 13 479 € | −25 447 € | 8555 € | 7243 € | −11 080 € |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,8 % | 65,8 % | 59,6 % | 69,1 % | 78,5 % | 65,5 % | 76,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,3 % | −4,4 % | 3,4 % | −16,4 % | 2,8 % | 1,3 % | −6,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.