Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12550160

Spreadcell OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12550160
  • Asutatud2013 (12 a)
  • Töötajaid 20241
  • Müügitulu 2024169 001 €
  • KMKR numberEE102170100

Usaldusväärsuse indeks

77/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20132015201720192021202320252026Asutatud 09.10.2013Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 09.10.2013 2013, Esimene aruanne 2014, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Spreadcell OÜ
Registrikood
12550160
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
09.10.2013
KMKR number
EE102170100
Aadress
Tartu maakond, Kambja vald, Laane küla, Juuristiku tee 1

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 77 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg12 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu169 001 €+16,2
Müügitulu muutus27 175 € → 169 001 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
62101ProgrammeeriminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €42 tuh €85 tuh €127 tuh €169 tuh €2019: 71 636 €20192020: 19 729 €20202021: 94 884 €20212022: 33 425 €20222023: 27 175 €20232024: 169 001 €169 001 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2024. aastal 169 001 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Programmeerimine EMTAK 2025169 001 €
2023Programmeerimine EMTAK 200827 175 €
2022Programmeerimine EMTAK 200833 425 €
2021Programmeerimine EMTAK 200894 884 €
2020Programmeerimine EMTAK 200819 729 €
2019Programmeerimine EMTAK 200871 636 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112014: 020142015: 020152016: 020162017: 020172018: 020182019: 1120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 112024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20180
20170
20160
20150
20140

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu169 001 €27 175 €33 425 €94 884 €19 729 €71 636 €
Ärikasum enne makse94 249 €4161 €8193 €−6582 €902 €32 108 €
Aruandeaasta kasum94 249 €4161 €8193 €−6582 €902 €32 108 €
Tööjõukulud7252 €6384 €6184 €2956 €3602 €998 €
Varad kokku216 094 €107 747 €105 765 €88 353 €86 730 €86 244 €
sh käibevarad37 410 €29 132 €29 562 €31 563 €32 730 €32 244 €
sh raha3499 €9263 €10 874 €29 335 €32 678 €32 244 €
Omakapital186 435 €92 185 €88 024 €79 830 €86 412 €85 510 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised29 659 €0,00 €0,00 €0,00 €318 €734 €
Pikaajalised kohustised0,00 €15 562 €17 741 €8523 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)111111
Omakapitali osakaal varadest86,3 %85,6 %83,2 %90,4 %99,6 %99,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust55,8 %15,3 %24,5 %-6,9 %4,6 %44,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang