Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12550533

Trisim OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12550533
  • Asutatud2013 (12 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202526 187 €

Usaldusväärsuse indeks

61/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20132015201720192021202320252026Asutatud 10.10.2013Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 10.10.2013 2013, Esimene aruanne 2014, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Trisim OÜ
Registrikood
12550533
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
10.10.2013
KMKR number
Aadress
Valga maakond, Otepää vald, Otepää linn, Keskuse vkt 3

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg12 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu26 187 €+8,7
Müügitulu muutus21 484 € → 26 187 €+6,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
96231Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €6547 €13 tuh €20 tuh €26 tuh €2019: 13 133 €20192020: 12 335 €20202021: 14 099 €20212022: 14 269 €20222023: 19 859 €20232024: 21 484 €20242025: 26 187 €26 187 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 26 187 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus EMTAK 202526 187 €
2024Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus EMTAK 202521 484 €
2023Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 200819 859 €
2022Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 200814 269 €
2021Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 200814 099 €
2020Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 200812 335 €
2019Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 200813 133 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222014: 2220142015: 120152016: 120162017: 120172018: 120182019: 120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20171
20161
20151
20142

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu26 187 €21 484 €19 859 €14 269 €14 099 €12 335 €13 133 €
Ärikasum enne makse5501 €1804 €2661 €568 €14,00 €−404 €−87,00 €
Aruandeaasta kasum5501 €1804 €2661 €568 €14,00 €−404 €−87,00 €
Tööjõukulud11 252 €10 463 €9327 €8976 €8062 €8770 €8033 €
Varad kokku14 372 €8743 €6892 €4080 €3538 €3424 €3801 €
sh käibevarad13 166 €7169 €4951 €4075 €3466 €3260 €3546 €
sh raha11 312 €5652 €
Omakapital13 048 €7547 €5743 €3082 €2514 €2501 €2904 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised1324 €1196 €1149 €998 €1024 €923 €897 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest90,8 %86,3 %83,3 %75,5 %71,1 %73,0 %76,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust21,0 %8,4 %13,4 %4,0 %0,1 %-3,3 %-0,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang