Registrikaart · Äriregistri kanne 12555683
Trans Baltic Tour OÜ
- Registrikood12555683
- Asutatud2013 (12 a)
- Töötajaid 20242
- Müügitulu 2024435 901 €
- KMKR numberEE101771607
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Trans Baltic Tour OÜ
- Registrikood
- 12555683
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.10.2013
- KMKR number
- EE101771607
- Osa- või aktsiakapital
- 18 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Viru tn 9
- Aadress kehtib alates
- 06.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Deyong Yan | 100 % · 18 500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Deyong Yan | Juhatuse liige | 18.10.2013 |
| Ge Min | Juhatuse liige | 29.10.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Deyong Yan | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 12.04.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 82 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 435 901 € | +19,9 | |
| Müügitulu muutus | 17 704 € → 435 901 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725046688
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 50101 | Sõitjate liinivedu merel ja rannavetes | Põhitegevusala |
| 47121 | Muu spetsialiseerimata jaemüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Sõitjate liinivedu merel ja rannavetes teenis ettevõte 2024. aastal 229 120 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Sõitjate liinivedu merel ja rannavetes EMTAK 2025 | 229 120 € |
| 2024 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 206 781 € |
| 2023 | Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 2008 | 16 438 € |
| 2023 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 1266 € |
| 2022 | Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 2008 | 27 184 € |
| 2021 | Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 2008 | 334 € |
| 2020 | Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük EMTAK 2008 | 41 210 € |
| 2020 | Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 2008 | 26 128 € |
| 2019 | Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 2008 | 496 739 € |
| 2019 | Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük EMTAK 2008 | 146 719 € |
| 2019 | Muu majutus EMTAK 2008 | 14 647 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Sõitjatevedu Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 23.07.2025 — 22.07.2035 |
| Ühenduse tegevusloa tõestatud koopia (sõitjatevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 25.07.2025 — 22.07.2035 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 2 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 9 |
| 2018 | 9 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 435 901 € | 17 704 € | 27 184 € | 334 € | 67 338 € | 658 105 € |
| Ärikasum | 57 873 € | −42 963 € | −43 022 € | −79 854 € | 21 310 € | 313 655 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 57 765 € | −42 963 € | −43 010 € | −79 859 € | 21 421 € | 312 910 € |
| Aruandeaasta kasum | 57 765 € | −42 963 € | −43 010 € | −79 859 € | 21 421 € | 312 910 € |
| Tööjõukulud | 15 934 € | 0,00 € | 16 159 € | 26 995 € | 45 600 € | 159 711 € |
| Põhivarade kulum | 36 109 € | 40 223 € | 48 500 € | 46 275 € | 53 578 € | 39 681 € |
| Varad kokku | 579 923 € | 493 172 € | 535 713 € | 575 922 € | 726 944 € | 896 918 € |
| sh käibevarad | 230 632 € | 118 179 € | 99 497 € | 93 419 € | 390 889 € | 485 497 € |
| sh põhivarad | 349 291 € | 374 993 € | 436 216 € | 482 503 € | 336 055 € | 411 421 € |
| sh raha | 215 297 € | 50 310 € | 53 689 € | 46 762 € | 263 122 € | 355 156 € |
| Omakapital | 443 484 € | 385 720 € | 428 682 € | 471 692 € | 551 552 € | 530 131 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 18 500 € | 18 500 € | 18 500 € | 18 500 € | 18 500 € | 18 500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 367 219 € | 410 183 € | 453 192 € | 533 051 € | 511 631 € | 198 721 € |
| Lühiajalised kohustised | 104 039 € | 62 252 € | 209 € | 3986 € | 142 992 € | 334 387 € |
| Pikaajalised kohustised | 32 400 € | 45 200 € | 106 822 € | 100 244 € | 32 400 € | 32 400 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 9 |
| Ärikasum enne kulumit | 93 982 € | −2740 € | 5478 € | −33 579 € | 74 888 € | 353 336 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2025 | 28.06.2024 | 28.06.2023 | 28.06.2022 | 27.04.2021 | 06.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,5 % | 78,2 % | 80,0 % | 81,9 % | 75,9 % | 59,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 13,3 % | −242,7 % | −158,2 % | −23 909,9 % | 31,8 % | 47,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.