Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12557185

Tankler OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12557185
  • Asutatud2013 (12 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 20251 931 837 €
  • KMKR numberEE101674461

Usaldusväärsuse indeks

82/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20132015201720192021202320252026Asutatud 21.10.2013Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 21.10.2013 2013, Esimene aruanne 2014, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Tankler OÜ
Registrikood
12557185
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
21.10.2013
KMKR number
EE101674461
Aadress
Tartu maakond, Kambja vald, Soinaste küla, Välja tn 3

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 82 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg12 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu1 931 837 €+20
Müügitulu muutus569 743 € → 1 931 837 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
46611Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüükPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €483 tuh €966 tuh €1,4 mln €1,9 mln €2019: 432 921 €20192020: 345 912 €20202021: 550 775 €20212022: 861 207 €20222023: 731 824 €20232024: 569 743 €20242025: 1 931 837 €1 931 837 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 1 931 837 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 20251 931 837 €
2024Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2025569 743 €
2023Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008731 824 €
2022Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008861 207 €
2021Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008550 775 €
2020Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008344 712 €
2020Tööjõurent EMTAK 20081200 €
2019Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008429 921 €
2019Tööjõurent EMTAK 20083000 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222014: 120142015: 120152016: 120162017: 2220172018: 220182019: 220192020: 220202021: 220212022: 220222023: 220232024: 220242025: 222025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20232
20222
20212
20202
20192
20182
20172
20161
20151
20141

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu1 931 837 €569 743 €731 824 €861 207 €550 775 €345 912 €432 921 €
Ärikasum enne makse257 036 €14 824 €27 636 €75 641 €59 244 €10 460 €−19 727 €
Aruandeaasta kasum254 497 €14 299 €24 136 €74 153 €55 150 €9364 €−20 082 €
Tööjõukulud76 096 €49 677 €72 018 €77 748 €63 260 €50 595 €53 380 €
Varad kokku775 041 €407 753 €462 150 €399 360 €215 631 €186 464 €200 778 €
sh käibevarad676 234 €281 551 €361 716 €315 606 €199 847 €164 188 €173 878 €
sh raha44 067 €39 848 €40 033 €42 081 €20 503 €18 371 €44 028 €
Omakapital401 174 €160 676 €152 103 €141 967 €76 954 €39 588 €35 386 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised296 061 €160 532 €239 440 €196 334 €138 677 €146 876 €150 715 €
Pikaajalised kohustised77 806 €86 545 €70 607 €61 059 €0,00 €14 677 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2222222
Omakapitali osakaal varadest51,8 %39,4 %32,9 %35,5 %35,7 %21,2 %17,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust13,2 %2,5 %3,3 %8,6 %10,0 %2,7 %-4,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang