Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12560075

K-Customs OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12560075
  • Asutatud2013 (12 a)
  • Töötajaid 20254
  • Müügitulu 2025307 037 €
  • KMKR numberEE102086391

Usaldusväärsuse indeks

71/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20132015201720192021202320252026Asutatud 28.10.2013Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 28.10.2013 2013, Esimene aruanne 2014, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
K-Customs OÜ
Registrikood
12560075
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
28.10.2013
KMKR number
EE102086391
Aadress
Harju maakond, Saku vald, Tammemäe küla, Kullipesa

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg12 aastat registris+25
Töötajate arv4 töötajat viimases aruandes+4
Müügitulu307 037 €+18,5
Müügitulu muutus273 538 € → 307 037 €+3,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
95311Mootorsõidukite remont ja hooldusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €77 tuh €154 tuh €230 tuh €307 tuh €2019: 65 917 €20192020: 62 960 €20202021: 103 484 €20212022: 126 236 €20222023: 194 203 €20232024: 273 538 €20242025: 307 037 €307 037 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 307 037 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025307 037 €
2024Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025273 538 €
2023Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008194 203 €
2022Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008126 236 €
2021Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008103 484 €
2020Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200862 960 €
2019Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200865 917 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012342014: 020142015: 020152016: 020162017: 020172018: 120182019: 220192020: 220202021: 220212022: 220222023: 320232024: 4420242025: 442025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20254
20244
20233
20222
20212
20202
20192
20181
20170
20160
20150
20140

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu307 037 €273 538 €194 203 €126 236 €103 484 €62 960 €65 917 €
Ärikasum enne makse26 799 €4148 €6328 €−5569 €3048 €3963 €5128 €
Aruandeaasta kasum26 799 €4148 €6328 €−5569 €3048 €3963 €5128 €
Tööjõukulud72 185 €67 985 €37 244 €19 745 €15 981 €16 745 €18 136 €
Varad kokku69 478 €46 752 €32 637 €21 027 €21 325 €17 806 €11 370 €
sh käibevarad42 671 €37 070 €21 698 €8832 €14 690 €12 758 €3938 €
sh raha38 312 €32 640 €19 684 €5159 €11 342 €9811 €3288 €
Omakapital49 829 €20 530 €16 382 €10 054 €15 623 €12 575 €8612 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised19 649 €24 212 €14 245 €8963 €3692 €5231 €2758 €
Pikaajalised kohustised0,00 €2010 €2010 €2010 €2010 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)4432222
Omakapitali osakaal varadest71,7 %43,9 %50,2 %47,8 %73,3 %70,6 %75,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust8,7 %1,5 %3,3 %-4,4 %2,9 %6,3 %7,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang