Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12561904

Shamrock Grupp OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12561904
  • Asutatud2013 (12 a)
  • Töötajaid 20256
  • Müügitulu 2025348 396 €
  • KMKR numberEE101708780

Usaldusväärsuse indeks

69/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20132015201720192021202320252026Asutatud 30.10.2013Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 30.10.2013 2013, Esimene aruanne 2014, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Shamrock Grupp OÜ
Registrikood
12561904
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
30.10.2013
KMKR number
EE101708780
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kuninga tn 1

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg12 aastat registris+25
Töötajate arv6 töötajat viimases aruandes+6
Müügitulu348 396 €+19
Müügitulu muutus364 477 € → 348 396 €-1,3
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
56301Jookide serveeriminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €91 tuh €182 tuh €273 tuh €364 tuh €20192020202120222023364 477 €2024348 396 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Jookide serveerimine teenis ettevõte 2025. aastal 348 396 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Jookide serveerimine EMTAK 2025348 396 €
2024Jookide serveerimine EMTAK 2025364 477 €
2023Jookide serveerimine EMTAK 2008345 137 €
2022Jookide serveerimine EMTAK 2008242 669 €
2021Jookide serveerimine EMTAK 2008145 544 €
2020Jookide serveerimine EMTAK 2008213 513 €
2019Jookide serveerimine EMTAK 2008285 475 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
023562014201520162017201820192020202120222023202462025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20256
20245
20234
20223
20213
20203
20194
20184
20173
20163
20152
20142

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu348 396 €364 477 €345 137 €242 669 €145 544 €213 513 €285 475 €
Ärikasum enne makse19 113 €19 907 €−4798 €21 996 €−12 006 €−17 554 €3574 €
Aruandeaasta kasum19 113 €19 907 €−4798 €21 996 €−12 006 €−17 554 €3574 €
Tööjõukulud101 455 €86 737 €89 018 €35 610 €32 160 €37 760 €32 556 €
Varad kokku54 661 €40 825 €37 468 €47 930 €22 253 €39 538 €57 808 €
sh käibevarad50 983 €34 095 €31 739 €39 628 €21 032 €37 377 €55 561 €
sh raha7587 €22 413 €23 763 €32 951 €15 615 €12 834 €35 447 €
Omakapital21 613 €22 407 €22 483 €29 781 €7785 €21 421 €38 975 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised33 048 €18 418 €14 985 €18 149 €14 468 €18 117 €18 833 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)6543334
Omakapitali osakaal varadest39,5 %54,9 %60,0 %62,1 %35,0 %54,2 %67,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust5,5 %5,5 %−1,4 %9,1 %−8,2 %−8,2 %1,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang