Registrikaart · Äriregistri kanne 12563607
Tulucom OÜ
- Registrikood12563607
- Asutatud2013 (12 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20251 611 823 €
- KMKR numberEE101676825
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Tulucom OÜ
- Registrikood
- 12563607
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.11.2013
- KMKR number
- EE101676825
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik, Pilliroo tn 73
- Aadress kehtib alates
- 06.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Urmas Katkosilt | 90 % · 2250 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Anneli Katkosilt | 10 % · 250 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Urmas Katkosilt | Juhatuse liige | 04.11.2013 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Urmas Katkosilt | otsene osalus | 09.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 1 611 823 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 2 902 844 € → 1 611 823 € | -13,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46121 | Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | |
| 77341 | Veetranspordivahendite rentimine ja kasutusrent |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 1 435 723 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 1 435 723 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 174 525 € |
| 2025 | Veetranspordivahendite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 1575 € |
| 2024 | Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 2 738 823 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 159 618 € |
| 2024 | Veetranspordivahendite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 4403 € |
| 2023 | Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 743 088 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 144 611 € |
| 2023 | Veetranspordivahendite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 17 095 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 136 930 € |
| 2022 | Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 56 743 € |
| 2022 | Veetranspordivahendite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 10 230 € |
| 2021 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 233 333 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 88 028 € |
| 2021 | Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 41 915 € |
| 2021 | Veetranspordivahendite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 17 326 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 84 216 € |
| 2020 | Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 64 858 € |
| 2020 | Veetranspordivahendite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 7195 € |
| 2019 | Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 348 136 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 110 229 € |
| 2019 | Veetranspordivahendite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 9360 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 1 624 872 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 1 624 872 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 624 872 € | 2 914 545 € | 916 870 € | 217 531 € | 384 186 € | 157 875 € | 470 317 € |
| Ärikasum | 21 720 € | 40 040 € | −70 430 € | 18 878 € | −5689 € | −106 486 € | −55 261 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 21 142 € | 23 972 € | −89 514 € | 12 959 € | 10 072 € | −92 492 € | −32 786 € |
| Aruandeaasta kasum | 21 142 € | 23 490 € | −89 514 € | 12 959 € | 10 072 € | −92 492 € | −37 786 € |
| Tööjõukulud | 43 962 € | 35 400 € | 27 806 € | 26 435 € | 20 501 € | 19 525 € | 19 836 € |
| Põhivarade kulum | 98 954 € | 84 183 € | 68 204 € | 54 326 € | 67 521 € | 87 364 € | 75 607 € |
| Varad kokku | 2 673 400 € | 2 616 996 € | 2 591 884 € | 2 638 726 € | 2 261 195 € | 2 242 032 € | 2 399 938 € |
| sh käibevarad | 415 300 € | 222 801 € | 221 130 € | 392 308 € | 715 797 € | 543 792 € | 837 074 € |
| sh põhivarad | 2 258 100 € | 2 394 195 € | 2 370 754 € | 2 246 418 € | 1 545 398 € | 1 698 240 € | 1 562 864 € |
| sh raha | 92 455 € | 29 534 € | 97 761 € | 24 074 € | 405 071 € | 165 764 € | 298 595 € |
| Omakapital | 2 154 619 € | 2 133 476 € | 2 109 986 € | 2 199 500 € | 2 186 540 € | 2 176 468 € | 2 268 960 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 2 130 977 € | 2 107 486 € | 2 197 000 € | 2 184 041 € | 2 173 968 € | 2 266 460 € | 2 304 246 € |
| Lühiajalised kohustised | 231 575 € | 146 670 € | 220 057 € | 118 260 € | 47 932 € | 38 841 € | 109 504 € |
| Pikaajalised kohustised | 287 206 € | 336 850 € | 261 841 € | 320 966 € | 26 723 € | 26 723 € | 21 474 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 120 674 € | 124 223 € | −2226 € | 73 204 € | 61 832 € | −19 122 € | 20 346 € |
| Aruanne esitatud | 25.06.2026 | 27.06.2025 | 30.06.2024 | 29.06.2023 | 23.06.2022 | 30.06.2021 | 02.07.2020 |
| Auditeeritud | — | Jah | Jah | Jah | — | — | — |
| Omakapitali osakaal varadest | 80,6 % | 81,5 % | 81,4 % | 83,4 % | 96,7 % | 97,1 % | 94,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,3 % | 0,8 % | −9,8 % | 6,0 % | 2,6 % | −58,6 % | −8,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.