Registrikaart · Äriregistri kanne 12565144
Puitest Grupp OÜ
- Registrikood12565144
- Asutatud2013 (12 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025102 200 €
- KMKR numberEE101678548
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Puitest Grupp OÜ
- Registrikood
- 12565144
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.11.2013
- KMKR number
- EE101678548
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Vaskjala küla, Jõetiiru tee 12
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 102 200 € | +14,1 | |
| Müügitulu muutus | 94 125 € → 102 200 € | +2,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725273122
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 16251 | Puituste ja -akende tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Puituste ja -akende tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 102 200 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puituste ja -akende tootmine EMTAK 2025 | 102 200 € |
| 2024 | Puituste ja -akende tootmine EMTAK 2025 | 94 125 € |
| 2023 | Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 85 502 € |
| 2022 | Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 104 688 € |
| 2021 | Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 144 450 € |
| 2020 | Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 131 560 € |
| 2019 | Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 144 731 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 102 200 € | 94 125 € | 85 502 € | 104 688 € | 144 450 € | 131 560 € | 144 731 € |
| Ärikasum enne makse | 21 410 € | 18 939 € | 8904 € | 10 706 € | 22 284 € | 11 943 € | 4194 € |
| Aruandeaasta kasum | 18 336 € | 16 439 € | 8904 € | 10 706 € | 22 284 € | 11 943 € | 3894 € |
| Tööjõukulud | 24 137 € | 21 984 € | 18 216 € | 22 899 € | 21 571 € | 18 367 € | 22 618 € |
| Varad kokku | 132 025 € | 118 890 € | 115 587 € | 116 866 € | 108 668 € | 83 422 € | 62 808 € |
| sh käibevarad | 131 878 € | 98 390 € | 94 734 € | 95 660 € | 88 668 € | 63 422 € | 62 808 € |
| sh raha | 45 504 € | 46 184 € | 55 258 € | 53 223 € | 58 715 € | 51 417 € | 53 351 € |
| Omakapital | 119 582 € | 112 146 € | 101 907 € | 93 003 € | 82 297 € | 60 013 € | 48 070 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 12 443 € | 6744 € | 10 447 € | 13 263 € | 12 471 € | 5809 € | 14 738 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 3233 € | 10 600 € | 13 900 € | 17 600 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,6 % | 94,3 % | 88,2 % | 79,6 % | 75,7 % | 71,9 % | 76,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 17,9 % | 17,5 % | 10,4 % | 10,2 % | 15,4 % | 9,1 % | 2,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.