Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12565167

OLIVER INVEST OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12565167
  • Asutatud2013 (12 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 2025177 286 €
  • KMKR numberEE101689524

Usaldusväärsuse indeks

53/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20132015201720192021202320252026Asutatud 06.11.2013Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 06.11.2013 2013, Esimene aruanne 2014, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OLIVER INVEST OÜ
Registrikood
12565167
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
06.11.2013
KMKR number
EE101689524
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Räägu tn 24-1

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg12 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu177 286 €+16,3
Müügitulu muutus259 222 € → 177 286 €-9,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
47811Mootorsõidukite jaemüükPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €106 tuh €213 tuh €319 tuh €426 tuh €2019: 213 199 €20192020: 219 450 €20202021: 425 731 €425 731 €20212022: 168 304 €20222023: 301 552 €20232024: 259 222 €20242025: 177 286 €177 286 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mootorsõidukite jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 177 286 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025177 286 €
2024Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025259 222 €
2023Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008301 552 €
2022Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008168 304 €
2021Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008425 731 €
2020Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008219 450 €
2019Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008213 199 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112014: 1120142015: 120152016: 120162017: 120172018: 120182019: 120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20171
20161
20151
20141

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu177 286 €259 222 €301 552 €168 304 €425 731 €219 450 €213 199 €
Ärikasum enne makse1024 €−9078 €−31 533 €249 €1851 €3100 €−31 658 €
Aruandeaasta kasum1024 €−9078 €−31 533 €249 €1851 €3100 €−31 658 €
Tööjõukulud10 916 €11 641 €11 239 €6033 €9074 €7827 €8670 €
Varad kokku111 461 €90 874 €51 781 €51 074 €119 414 €43 670 €43 721 €
sh käibevarad111 461 €90 874 €51 781 €51 074 €119 414 €43 670 €43 721 €
sh raha23 848 €43 365 €4272 €16 195 €37 537 €19,00 €68,00 €
Omakapital31 351 €2128 €11 205 €42 738 €42 490 €40 638 €42 539 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised80 110 €88 746 €40 576 €8336 €76 924 €3032 €1182 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest28,1 %2,3 %21,6 %83,7 %35,6 %93,1 %97,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,6 %-3,5 %-10,5 %0,1 %0,4 %1,4 %-14,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang