Registrikaart · Äriregistri kanne 12572316
Hansa Stuudio OÜ
- Registrikood12572316
- Asutatud2013 (12 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025186 767 €
- KMKR numberEE101960214
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Hansa Stuudio OÜ
- Registrikood
- 12572316
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.11.2013
- KMKR number
- EE101960214
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Põltsamaa linn, Metsa tn 6
- Aadress kehtib alates
- 20.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Arvi Toom | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Arvi Toom | Juhatuse liige | 19.11.2013 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Arvi Toom | otsene osalus | 18.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 186 767 € | +16,6 | |
| Müügitulu muutus | 239 960 € → 186 767 € | -6,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256566831
- Veebilehthansastuudio.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46191 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
| 33121 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 168 151 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 168 151 € |
| 2025 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2025 | 18 616 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 218 278 € |
| 2024 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2025 | 21 682 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 265 434 € |
| 2023 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 19 475 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 254 816 € |
| 2022 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 17 640 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 223 214 € |
| 2021 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 14 219 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 172 749 € |
| 2020 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 8035 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 149 683 € |
| 2019 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 6500 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 2253 € ehk 1 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 237 707 € |
| Leedu | 1837 € |
| Läti | 416 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 186 767 € | 239 960 € | 284 909 € | 272 456 € | 237 433 € | 180 784 € | 156 183 € |
| Ärikasum | 2471 € | 11 477 € | 31 890 € | 23 174 € | 31 166 € | 11 692 € | 7293 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2471 € | 11 479 € | 31 851 € | 23 041 € | 30 987 € | 11 460 € | 6999 € |
| Aruandeaasta kasum | 2471 € | 11 479 € | 31 851 € | 22 116 € | 30 987 € | 10 810 € | 6999 € |
| Tööjõukulud | 13 175 € | 17 383 € | 19 041 € | 22 592 € | 9172 € | 8836 € | 10 179 € |
| Põhivarade kulum | 2401 € | 2430 € | 2344 € | 2252 € | 2039 € | 2014 € | 1811 € |
| Varad kokku | 144 931 € | 148 373 € | 152 860 € | 92 069 € | 89 566 € | 60 400 € | 45 652 € |
| sh käibevarad | 95 217 € | 96 258 € | 99 052 € | 81 983 € | 78 371 € | 48 368 € | 33 689 € |
| sh põhivarad | 49 714 € | 52 115 € | 53 808 € | 10 086 € | 11 195 € | 12 032 € | 11 963 € |
| sh raha | 51 186 € | 46 552 € | 60 571 € | 33 758 € | 33 203 € | 18 211 € | 6774 € |
| Omakapital | 122 242 € | 120 056 € | 108 906 € | 76 949 € | 58 917 € | 28 191 € | 20 022 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 117 021 € | 105 827 € | 74 305 € | 52 083 € | 25 180 € | 14 631 € | 10 273 € |
| Lühiajalised kohustised | 22 689 € | 28 317 € | 43 954 € | 15 120 € | 27 134 € | 26 654 € | 18 090 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 0,00 € | 3515 € | 5555 € | 7540 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 4872 € | 13 907 € | 34 234 € | 25 426 € | 33 205 € | 13 706 € | 9104 € |
| Aruanne esitatud | 16.06.2026 | 25.06.2025 | 27.06.2024 | 20.06.2023 | 22.06.2022 | 30.06.2021 | 18.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,3 % | 80,9 % | 71,2 % | 83,6 % | 65,8 % | 46,7 % | 43,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,3 % | 4,8 % | 11,2 % | 8,1 % | 13,1 % | 6,0 % | 4,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.