GetterDesign OÜ
- Registrikood12572658
- Asutatud2013 (12 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202546 262 €
- KMKR numberEE102219375
Üldandmed
- Ärinimi
- GetterDesign OÜ
- Registrikood
- 12572658
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.11.2013
- KMKR number
- EE102219375
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Magdaleena tn 4-6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
55/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 46 262 € | +11 |
| Müügitulu muutus | 49 685 € → 46 262 € | -2,1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253473490
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74201 | Fotograafia | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Fotograafia teenis ettevõte 2025. aastal 46 262 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Fotograafia EMTAK 2025 | 46 262 € |
| 2024 | Fotograafia EMTAK 2025 | 49 685 € |
| 2023 | Fotograafia EMTAK 2008 | 21 057 € |
| 2022 | Fotograafia EMTAK 2008 | 44 818 € |
| 2021 | Fotograafia EMTAK 2008 | 41 367 € |
| 2020 | Fotograafia EMTAK 2008 | 43 438 € |
| 2019 | Fotograafia EMTAK 2008 | 32 708 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 46 262 € | 49 685 € | 21 057 € | 44 818 € | 41 367 € | 43 438 € | 32 708 € |
| Ärikasum enne makse | 5643 € | −66,00 € | −3311 € | 2547 € | 3823 € | −4892 € | 8268 € |
| Aruandeaasta kasum | 5643 € | −345 € | −4273 € | 2420 € | 3706 € | −4892 € | 7893 € |
| Tööjõukulud | 15 056 € | 20 693 € | 0,00 € | 11 674 € | 9076 € | 9761 € | 7745 € |
| Varad kokku | 14 860 € | 13 480 € | 13 361 € | 19 896 € | 18 421 € | 13 992 € | 16 449 € |
| sh käibevarad | 14 860 € | 13 304 € | 12 663 € | 18 674 € | 16 676 € | 9468 € | 12 502 € |
| sh raha | 3308 € | 799 € | — | — | — | — | 11 860 € |
| Omakapital | 11 255 € | 5612 € | 8269 € | 16 512 € | 14 791 € | 11 685 € | 15 897 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 3605 € | 7868 € | 5092 € | 3384 € | 3630 € | 2307 € | 552 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,7 % | 41,6 % | 61,9 % | 83,0 % | 80,3 % | 83,5 % | 96,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 12,2 % | -0,7 % | -20,3 % | 5,4 % | 9,0 % | -11,3 % | 24,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.