Registrikaart · Äriregistri kanne 12574893
Balti Tuleohutus OÜ
- Registrikood12574893
- Asutatud2013 (12 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025293 219 €
- KMKR numberEE101807144
- Sellel aadressil on registreeritud 30 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Balti Tuleohutus OÜ
- Registrikood
- 12574893
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.11.2013
- KMKR number
- EE101807144
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Kadaka tee 36
- Aadress kehtib alates
- 07.03.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Piret Pisuke | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Piret Pisuke | Juhatuse liige | 25.11.2013 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Piret Pisuke | otsene osalus | 10.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 293 219 € | +18,4 | |
| Müügitulu muutus | 272 916 € → 293 219 € | +2,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47911 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 293 219 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 293 219 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 272 916 € |
| 2023 | Jaemüük posti või Interneti teel EMTAK 2008 | 290 961 € |
| 2022 | Jaemüük posti või Interneti teel EMTAK 2008 | 264 693 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 341 690 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 192 474 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 193 638 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Kontrollimine ja hooldamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 04.02.2019 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 293 219 € | 272 916 € | 290 961 € | 264 693 € | 341 690 € | 192 474 € | 193 638 € |
| Ärikasum | 24 122 € | −28 036 € | 55 043 € | 58 178 € | 10 720 € | 9197 € | 9204 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 20 910 € | −32 302 € | 54 584 € | 57 780 € | 10 378 € | 9197 € | 9206 € |
| Aruandeaasta kasum | 20 910 € | −32 302 € | 54 584 € | 57 780 € | 10 378 € | 9197 € | 9206 € |
| Tööjõukulud | 48 677 € | 49 616 € | 45 450 € | 44 060 € | 28 238 € | 29 490 € | 30 110 € |
| Põhivarade kulum | 4748 € | 4748 € | 4748 € | 4748 € | 3560 € | — | — |
| Varad kokku | 208 220 € | 199 416 € | 274 581 € | 196 238 € | 109 610 € | 73 546 € | 73 163 € |
| sh käibevarad | 207 031 € | 193 479 € | 263 896 € | 180 805 € | 89 428 € | 73 546 € | 73 163 € |
| sh põhivarad | 1189 € | 5937 € | 10 685 € | 15 433 € | 20 182 € | — | — |
| sh raha | 26 731 € | 34 334 € | 48 426 € | 9261 € | 53 410 € | 16 812 € | 42 374 € |
| Omakapital | 145 871 € | 124 961 € | 157 275 € | 102 691 € | 44 911 € | 34 533 € | 22 836 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 122 461 € | 154 763 € | 100 191 € | 42 411 € | 32 033 € | 22 836 € | 13 630 € |
| Lühiajalised kohustised | 44 675 € | 48 800 € | 83 855 € | 82 591 € | 50 215 € | 39 013 € | 50 327 € |
| Pikaajalised kohustised | 17 674 € | 25 655 € | 33 451 € | 10 956 € | 14 484 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 28 870 € | −23 288 € | 59 791 € | 62 926 € | 14 280 € | — | — |
| Aruanne esitatud | 16.06.2026 | 28.06.2025 | 28.06.2024 | 27.06.2023 | 01.07.2022 | 12.04.2021 | 30.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 70,1 % | 62,7 % | 57,3 % | 52,3 % | 41,0 % | 47,0 % | 31,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,1 % | −11,8 % | 18,8 % | 21,8 % | 3,0 % | 4,8 % | 4,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.