Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12577839

Nortest Auto OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12577839
  • Asutatud2013 (12 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 2025185 002 €
  • KMKR numberEE101770527

Usaldusväärsuse indeks

65/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20132015201720192021202320252026Asutatud 02.12.2013Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 02.12.2013 2013, Esimene aruanne 2014, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Nortest Auto OÜ
Registrikood
12577839
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
02.12.2013
KMKR number
EE101770527
Aadress
Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Suure-Jaani linn, Oja tn 12

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg12 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu185 002 €+16,5
Müügitulu muutus176 979 € → 185 002 €+1,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €51 tuh €102 tuh €153 tuh €204 tuh €2019202020212022203 932 €20232024185 002 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 169 822 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025169 822 €
2025Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 202515 180 €
2024Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025160 210 €
2024Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 202516 769 €
2023Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008179 165 €
2023Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 200824 767 €
2022Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008181 795 €
2022Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 200814 381 €
2021Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008136 582 €
2021Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 200818 881 €
2020Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008107 281 €
2020Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 20086217 €
2019Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008105 719 €
2019Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 20084069 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0122320142015201620172018201920203202120222023202422025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20233
20223
20213
20202
20192
20182
20171
20160
20150
20140

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu185 002 €177 499 €203 932 €196 176 €155 524 €113 498 €110 649 €
Ärikasum enne makse6946 €6316 €6641 €9202 €−6446 €−15 851 €5718 €
Aruandeaasta kasum6946 €6316 €6641 €9202 €−6446 €−15 851 €5718 €
Tööjõukulud33 948 €28 377 €38 435 €35 253 €24 403 €15 752 €16 855 €
Varad kokku27 468 €21 102 €11 069 €6454 €4594 €11 577 €17 085 €
sh käibevarad22 583 €14 767 €8649 €5490 €3147 €9647 €15 989 €
sh raha20 997 €14 504 €7642 €5239 €3117 €9481 €14 139 €
Omakapital15 372 €8426 €2110 €−4531 €−13 733 €−7287 €8564 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised12 096 €12 676 €8959 €10 985 €18 327 €18 864 €8521 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2233322
Omakapitali osakaal varadest56,0 %39,9 %19,1 %−70,2 %−298,9 %−62,9 %50,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust3,8 %3,6 %3,3 %4,7 %−4,1 %−14,0 %5,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang