Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12583359

Pramer OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12583359
  • Asutatud2013 (12 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202530 972 €

Usaldusväärsuse indeks

66/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20132015201720192021202320252026Asutatud 11.12.2013Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 11.12.2013 2013, Esimene aruanne 2014, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Pramer OÜ
Registrikood
12583359
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
11.12.2013
KMKR number
Aadress
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Kuu tn 18-40

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 66 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg12 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu30 972 €+9,4
Müügitulu muutus23 007 € → 30 972 €+10,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
96221Kosmeetiku iluhooldusteenusedPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €7743 €15 tuh €23 tuh €31 tuh €2019: 15 216 €20192020: 17 903 €20202021: 19 190 €20212022: 19 528 €20222023: 19 405 €20232024: 23 007 €20242025: 30 972 €30 972 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Kosmeetiku iluhooldusteenused teenis ettevõte 2025. aastal 30 972 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Kosmeetiku iluhooldusteenused EMTAK 202530 972 €
2024Kosmeetiku iluhooldusteenused EMTAK 202523 007 €
2023Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200819 405 €
2022Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200819 528 €
2021Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200819 190 €
2020Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200817 903 €
2019Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200815 216 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112014: 020142015: 1120152016: 120162017: 120172018: 120182019: 120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20171
20161
20151
20140

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu30 972 €23 007 €19 405 €19 528 €19 190 €17 903 €15 216 €
Ärikasum enne makse2845 €−771 €−1619 €−585 €−1728 €1703 €1157 €
Aruandeaasta kasum2845 €−771 €−1619 €−585 €−1728 €1703 €1157 €
Tööjõukulud18 309 €17 728 €15 689 €17 593 €14 985 €12 227 €9717 €
Varad kokku12 924 €9493 €10 264 €11 936 €12 451 €11 634 €9983 €
sh käibevarad12 924 €9493 €9901 €11 089 €11 121 €10 830 €8879 €
Omakapital11 861 €9016 €9787 €11 406 €11 991 €11 220 €9516 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised1063 €477 €477 €530 €460 €414 €467 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest91,8 %95,0 %95,4 %95,6 %96,3 %96,4 %95,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust9,2 %-3,4 %-8,3 %-3,0 %-9,0 %9,5 %7,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang