Registrikaart · Äriregistri kanne 12584348
PM148 arendus OÜ
- Registrikood12584348
- Asutatud2013 (12 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2024359 504 €
- KMKR numberEE101690568
- Sellel aadressil on registreeritud 89 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- PM148 arendus OÜ
- Registrikood
- 12584348
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.12.2013
- KMKR number
- EE101690568
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.07 — 30.06
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 148
- Aadress kehtib alates
- 06.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Spring Real Estate OÜ | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 03.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Allan Kompus | Juhatuse liige | 09.06.2015 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Indrek Kuivallik | kaudne osalus | 22.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 359 504 € | +19,2 | |
| Müügitulu muutus | 371 960 € → 359 504 € | -1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2024. aastal 359 504 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 359 504 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 371 960 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 434 861 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 409 597 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 323 660 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 329 220 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedKogu 359 504 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 359 504 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 359 504 € | 371 960 € | 434 861 € | 409 597 € | 323 660 € | 329 220 € |
| Ärikasum | 190 341 € | 224 597 € | 223 448 € | 219 524 € | 213 325 € | 210 810 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 105 260 € | 124 441 € | 153 922 € | 155 742 € | 146 443 € | 137 831 € |
| Aruandeaasta kasum | 105 260 € | 124 441 € | 153 922 € | 155 742 € | 146 443 € | 137 831 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 2 897 706 € | 2 934 813 € | 2 873 733 € | 2 916 883 € | 2 864 620 € | 2 843 692 € |
| sh käibevarad | 68 555 € | 105 662 € | 44 582 € | 97 022 € | 52 078 € | 31 975 € |
| sh põhivarad | 2 829 151 € | 2 829 151 € | 2 829 151 € | 2 819 861 € | 2 812 542 € | 2 811 717 € |
| sh raha | 59 834 € | 98 095 € | 31 740 € | 83 947 € | 45 220 € | 25 137 € |
| Omakapital | 1 241 784 € | 1 136 524 € | 1 012 083 € | 858 161 € | 702 419 € | 555 976 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 134 024 € | 1 009 583 € | 855 661 € | 699 919 € | 553 476 € | 415 645 € |
| Lühiajalised kohustised | 104 512 € | 92 148 € | 88 828 € | 120 488 € | 1 268 146 € | 121 070 € |
| Pikaajalised kohustised | 1 551 410 € | 1 706 141 € | 1 772 822 € | 1 938 234 € | 894 055 € | 2 166 646 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 30.12.2025 | 30.12.2024 | 23.11.2023 | 28.12.2022 | 29.12.2021 | 30.09.2020 |
| Auditeeritud | — | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 42,9 % | 38,7 % | 35,2 % | 29,4 % | 24,5 % | 19,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 29,3 % | 33,5 % | 35,4 % | 38,0 % | 45,2 % | 41,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.