Registrikaart · Äriregistri kanne 12589127
Orthotrade OÜ
- Registrikood12589127
- Asutatud2013 (12 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025170 666 €
- KMKR numberEE101686624
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Orthotrade OÜ
- Registrikood
- 12589127
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.12.2013
- KMKR number
- EE101686624
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Alevi tn 27
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 170 666 € | +16,2 | |
| Müügitulu muutus | 162 870 € → 170 666 € | +1,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46462 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 170 666 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük EMTAK 2025 | 170 666 € |
| 2024 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük EMTAK 2025 | 162 870 € |
| 2023 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 127 447 € |
| 2022 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 101 203 € |
| 2021 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 103 035 € |
| 2020 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 111 826 € |
| 2019 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 146 702 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 170 666 € | 162 870 € | 127 447 € | 101 203 € | 103 035 € | 111 826 € | 146 702 € |
| Ärikasum enne makse | 76 728 € | 76 507 € | 61 513 € | 36 056 € | 42 190 € | 41 306 € | 53 897 € |
| Aruandeaasta kasum | 65 446 € | 67 746 € | 53 253 € | 26 043 € | 22 182 € | 28 803 € | 51 322 € |
| Varad kokku | 185 169 € | 151 193 € | 109 055 € | 91 286 € | 98 718 € | 153 909 € | 174 180 € |
| sh käibevarad | 185 169 € | 151 193 € | 109 055 € | 91 286 € | 98 718 € | 153 909 € | 154 640 € |
| sh raha | 41 348 € | 46 557 € | 43 683 € | 31 509 € | 56 465 € | 101 564 € | 99 231 € |
| Omakapital | 154 451 € | 129 005 € | 96 259 € | 76 007 € | 89 964 € | 147 782 € | 168 979 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 30 718 € | 22 188 € | 12 796 € | 15 279 € | 8754 € | 6127 € | 5201 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,4 % | 85,3 % | 88,3 % | 83,3 % | 91,1 % | 96,0 % | 97,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 38,3 % | 41,6 % | 41,8 % | 25,7 % | 21,5 % | 25,8 % | 35,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.