Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12589825

RENLube OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12589825
  • Asutatud2013 (12 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20248378 €
  • KMKR numberEE101741569

Usaldusväärsuse indeks

34/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20132015201720192021202320252026Asutatud 27.12.2013Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 27.12.2013 2013, Esimene aruanne 2014, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
RENLube OÜ
Registrikood
12589825
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
27.12.2013
KMKR number
EE101741569
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Moora umbtänav 8

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 34 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg12 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu8378 €+4,1
Müügitulu muutus38 552 € → 8378 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
46859Muude keemiatoodete hulgimüükPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €31 tuh €61 tuh €92 tuh €123 tuh €122 820 €201920202021202220238378 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muude keemiatoodete hulgimüük teenis ettevõte 2024. aastal 8378 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Muude keemiatoodete hulgimüük EMTAK 20258378 €
2023Keemiatoodete hulgimüük EMTAK 200838 552 €
2022Keemiatoodete hulgimüük EMTAK 200843 590 €
2021Keemiatoodete hulgimüük EMTAK 200860 342 €
2020Keemiatoodete hulgimüük EMTAK 200882 141 €
2019Keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008122 820 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0112222014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20241
20231
20221
20211
20201
20192
20182
20172
20162
20152
20142

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu0,00 €8378 €38 552 €43 590 €60 342 €82 141 €122 820 €
Ärikasum enne makse−1495 €−650 €−2812 €−7742 €−942 €−1454 €1043 €
Aruandeaasta kasum−1495 €−650 €−2812 €−7742 €−942 €−1454 €1043 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €8509 €9377 €5272 €6465 €10 547 €
Varad kokku10 033 €11 106 €13 835 €17 936 €25 712 €28 823 €35 538 €
sh käibevarad10 033 €11 070 €13 763 €17 828 €25 568 €28 681 €35 173 €
sh raha3199 €4262 €5731 €7004 €15 131 €11 782 €7588 €
Omakapital−791 €704 €1354 €4166 €11 908 €12 851 €14 906 €
sh osa- või aktsiakapital2508 €2508 €2508 €2508 €2508 €2508 €2508 €
Lühiajalised kohustised474 €52,00 €2131 €3420 €3454 €15 972 €20 632 €
Pikaajalised kohustised10 350 €10 350 €10 350 €10 350 €10 350 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0111112
Omakapitali osakaal varadest−7,9 %6,3 %9,8 %23,2 %46,3 %44,6 %41,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust−7,8 %−7,3 %−17,8 %−1,6 %−1,8 %0,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang