Registrikaart · Äriregistri kanne 12589966
ODP Eesti OÜ
- Registrikood12589966
- Asutatud2013 (12 a)
- Töötajaid 20257
- Müügitulu 20251 037 275 €
- KMKR numberEE101694263
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- ODP Eesti OÜ
- Registrikood
- 12589966
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.12.2013
- KMKR number
- EE101694263
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Tärivere küla, Estakaadi
- Aadress kehtib alates
- 19.01.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Andrei Udalov | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 03.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Andrei Udalov | Juhatuse liige | 27.12.2013 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Andrei Udalov | otsene osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 74 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 7 töötajat viimases aruandes | +7 | |
| Müügitulu | 1 037 275 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 963 897 € → 1 037 275 € | +2,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253599993
- Veebilehtka.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 38111 | Tavajäätmete kogumine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tavajäätmete kogumine teenis ettevõte 2025. aastal 1 037 275 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tavajäätmete kogumine EMTAK 2025 | 1 037 275 € |
| 2024 | Tavajäätmete kogumine EMTAK 2025 | 963 897 € |
| 2023 | Tavajäätmete kogumine EMTAK 2008 | 1 262 717 € |
| 2022 | Puittaara ja puitaluste tootmine EMTAK 2008 | 1 797 271 € |
| 2021 | Puittaara ja puitaluste tootmine EMTAK 2008 | 1 561 633 € |
| 2020 | Puittaara ja puitaluste tootmine EMTAK 2008 | 1 133 841 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 4652 € |
| 2019 | Puittaara ja puitaluste tootmine EMTAK 2008 | 1 102 041 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 4202 € |
| 2019 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 3404 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 18 620 € ehk 2 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 1 018 655 € |
| Läti | 18 620 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 7 |
| 2024 | 7 |
| 2023 | 9 |
| 2022 | 8 |
| 2021 | 6 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 6 |
| 2017 | 6 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 037 275 € | 963 897 € | 1 262 717 € | 1 797 271 € | 1 561 633 € | 1 138 493 € | 1 109 647 € |
| Ärikasum | 14 751 € | 47 948 € | −10 528 € | 22 581 € | 37 807 € | 51 188 € | 56 215 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 17 488 € | 49 637 € | −10 410 € | 9220 € | 37 237 € | 50 470 € | 55 562 € |
| Aruandeaasta kasum | 17 488 € | 48 297 € | −10 199 € | 522 € | 36 550 € | 49 841 € | 55 318 € |
| Tööjõukulud | 100 248 € | 94 709 € | 147 185 € | 91 074 € | 49 802 € | 46 998 € | 38 493 € |
| Põhivarade kulum | 32 236 € | 30 885 € | 27 692 € | 28 640 € | 25 650 € | 19 299 € | 14 742 € |
| Varad kokku | 568 018 € | 560 820 € | 519 403 € | 603 296 € | 617 041 € | 557 963 € | 478 391 € |
| sh käibevarad | 372 653 € | 361 683 € | 351 704 € | 411 618 € | 432 738 € | 401 706 € | 365 484 € |
| sh põhivarad | 195 365 € | 199 137 € | 167 699 € | 191 678 € | 184 303 € | 156 257 € | 112 907 € |
| sh raha | 176 495 € | 220 202 € | 126 937 € | 187 218 € | 169 633 € | 140 422 € | 109 457 € |
| Omakapital | 512 655 € | 495 167 € | 456 419 € | 466 618 € | 466 096 € | 444 546 € | 409 705 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 492 667 € | 444 370 € | 464 118 € | 463 596 € | 427 046 € | 392 205 € | 351 887 € |
| Lühiajalised kohustised | 55 363 € | 65 653 € | 62 984 € | 129 479 € | 135 434 € | 91 316 € | 40 127 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 0,00 € | 7199 € | 15 511 € | 22 101 € | 28 559 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 7 | 7 | 9 | 8 | 6 | 5 | 5 |
| Ärikasum enne kulumit | 46 987 € | 78 833 € | 17 164 € | 51 221 € | 63 457 € | 70 487 € | 70 957 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 15.02.2024 | 09.06.2023 | 29.06.2022 | 29.06.2021 | 03.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,3 % | 88,3 % | 87,9 % | 77,3 % | 75,5 % | 79,7 % | 85,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,7 % | 5,0 % | −0,8 % | 0,0 % | 2,3 % | 4,4 % | 5,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.