Registrikaart · Äriregistri kanne 12590320
Creativity Lab OÜ
- Registrikood12590320
- Asutatud2013 (12 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025182 271 €
- KMKR numberEE101761552
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Creativity Lab OÜ
- Registrikood
- 12590320
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.12.2013
- KMKR number
- EE101761552
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Laevastiku tn 3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 72 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 182 271 € | +16,5 | |
| Müügitulu muutus | 143 183 € → 182 271 € | +8,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725140830
- Veebilehtcreativitylab.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 182 271 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 182 271 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 143 183 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 175 834 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 134 692 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 132 106 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 139 084 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 228 684 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 182 271 € | 143 183 € | 175 834 € | 134 692 € | 132 106 € | 139 084 € | 228 684 € |
| Ärikasum enne makse | 127 534 € | −2089 € | 164 105 € | 143 427 € | 81 370 € | 33 573 € | 148 699 € |
| Aruandeaasta kasum | 100 776 € | −19 631 € | 155 090 € | 136 128 € | 70 307 € | −7363 € | 137 181 € |
| Tööjõukulud | 55 626 € | 61 301 € | 65 651 € | 58 878 € | 41 311 € | 47 292 € | 45 515 € |
| Varad kokku | 216 973 € | 208 694 € | 317 648 € | 217 574 € | 115 340 € | 120 702 € | 263 715 € |
| sh käibevarad | 216 911 € | 208 236 € | 315 819 € | 215 094 € | 114 423 € | 119 183 € | 263 053 € |
| sh raha | 25 503 € | 52 598 € | 293 362 € | 184 062 € | 111 723 € | 119 050 € | 204 209 € |
| Omakapital | 196 845 € | 190 939 € | 300 294 € | 200 541 € | 109 251 € | 106 901 € | 247 344 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 20 128 € | 17 755 € | 17 354 € | 17 033 € | 6089 € | 13 801 € | 16 371 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,7 % | 91,5 % | 94,5 % | 92,2 % | 94,7 % | 88,6 % | 93,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 55,3 % | -13,7 % | 88,2 % | 101,1 % | 53,2 % | -5,3 % | 60,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.