Registrikaart · Äriregistri kanne 12595323
Lillsund Logistics OÜ
- Registrikood12595323
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025515 311 €
- KMKR numberEE101691800
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Lillsund Logistics OÜ
- Registrikood
- 12595323
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.01.2014
- KMKR number
- EE101691800
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Assaku alevik, Maria tee 4/2-2
- Aadress kehtib alates
- 02.12.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Tõnis Metsniit | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 03.09.2023 |
| Monika Metsniit | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 03.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Tõnis Metsniit | Juhatuse liige | 08.01.2014 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Tõnis Metsniit | otsene osalus | 19.10.2018 |
| Monika Metsniit | otsene osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 515 311 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 596 848 € → 515 311 € | -4,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725091276
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 50201 | Kaubavedu merel ja rannavetes | Põhitegevusala |
| 49411 | Kaubavedu maanteel | |
| 74991 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu merel ja rannavetes teenis ettevõte 2025. aastal 268 468 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu merel ja rannavetes EMTAK 2025 | 268 468 € |
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 230 651 € |
| 2025 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2025 | 16 192 € |
| 2024 | Kaubavedu merel ja rannavetes EMTAK 2025 | 381 104 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 196 030 € |
| 2024 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2025 | 19 714 € |
| 2023 | Kaubavedu merel ja rannavetes EMTAK 2008 | 418 341 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 175 381 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 17 622 € |
| 2022 | Kaubavedu merel ja rannavetes EMTAK 2008 | 431 505 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 163 610 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 17 958 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 639 541 € |
| 2021 | Kaubavedu merel ja rannavetes EMTAK 2008 | 434 209 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 20 629 € |
| 2020 | Kaubavedu merel ja rannavetes EMTAK 2008 | 673 233 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 23 397 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 17 688 € |
| 2020 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 7810 € |
| 2019 | Kaubavedu merel ja rannavetes EMTAK 2008 | 656 796 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 38 630 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 22 611 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Merendus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 01.06.2021 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 414 463 € ehk 69 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Soome | 268 966 € |
| Eesti | 182 385 € |
| Iisrael | 101 971 € |
| Tšehhi | 14 902 € |
| Ameerika Ühendriigid | 13 710 € |
| Rootsi | 9836 € |
| Läti | 4243 € |
| Saksamaa | 446 € |
| Leedu | 220 € |
| Belgia | 169 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 515 311 € | 596 848 € | 611 344 € | 613 073 € | 1 094 379 € | 722 128 € | 718 037 € |
| Ärikasum | −17 828 € | 13 712 € | 10 094 € | −7758 € | 35 688 € | 41 228 € | 49 806 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −20 175 € | 13 502 € | 9258 € | −9985 € | 33 235 € | 38 437 € | 52 145 € |
| Aruandeaasta kasum | −21 162 € | 12 804 € | 8909 € | −13 360 € | 27 296 € | 35 299 € | 48 932 € |
| Tööjõukulud | 35 856 € | 27 480 € | 22 096 € | 21 852 € | 21 887 € | 22 555 € | 25 672 € |
| Põhivarade kulum | 1419 € | 1449 € | 2166 € | 2411 € | 4167 € | 4688 € | 3914 € |
| Varad kokku | 160 811 € | 143 854 € | 132 635 € | 154 498 € | 254 203 € | 220 341 € | 159 497 € |
| sh käibevarad | 147 292 € | 128 916 € | 116 248 € | 138 516 € | 236 460 € | 198 431 € | 152 332 € |
| sh põhivarad | 13 519 € | 14 938 € | 16 387 € | 15 982 € | 17 743 € | 21 910 € | 7165 € |
| sh raha | 21 344 € | 54 383 € | 30 589 € | 24 145 € | 55 156 € | 74 268 € | 32 108 € |
| Omakapital | 83 316 € | 104 478 € | 91 674 € | 82 865 € | 116 225 € | 103 929 € | 83 630 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 101 728 € | 88 924 € | 80 015 € | 93 475 € | 86 179 € | 65 880 € | 31 948 € |
| Lühiajalised kohustised | 77 495 € | 36 119 € | 35 531 € | 64 289 € | 128 720 € | 105 287 € | 73 610 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 3257 € | 5430 € | 7344 € | 9258 € | 11 125 € | 2257 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | −16 409 € | 15 161 € | 12 260 € | −5347 € | 39 855 € | 45 916 € | 53 720 € |
| Aruanne esitatud | 27.05.2026 | 26.05.2025 | 13.05.2024 | 02.06.2023 | 01.06.2022 | 27.06.2021 | 12.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,8 % | 72,6 % | 69,1 % | 53,6 % | 45,7 % | 47,2 % | 52,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −4,1 % | 2,1 % | 1,5 % | −2,2 % | 2,5 % | 4,9 % | 6,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.