Registrikaart · Äriregistri kanne 12597351
Osaühing KA.VE
- Registrikood12597351
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025279 914 €
- KMKR numberEE101801742
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 434 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing KA.VE
- Registrikood
- 12597351
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.01.2014
- KMKR number
- EE101801742
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Aia tn 19-7
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 33 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 279 914 € | +18,2 | |
| Müügitulu muutus | 349 411 € → 279 914 € | -6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 434 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- E-post[email protected]
- Mobiil+37253499715
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 279 914 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 279 914 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 349 411 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 341 875 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 343 180 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 345 442 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 200 665 € |
| 2020 | Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 2008 | 3152 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 190 627 € |
| 2019 | Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 2008 | 9283 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 279 914 € | 349 411 € | 341 875 € | 343 180 € | 345 442 € | 203 817 € | 199 910 € |
| Ärikasum enne makse | −1939 € | 1813 € | 4933 € | −11 437 € | −4775 € | −12 802 € | 440 € |
| Aruandeaasta kasum | −4458 € | 1813 € | 4933 € | −11 437 € | −4775 € | −14 277 € | 440 € |
| Tööjõukulud | 30 900 € | 36 403 € | 21 477 € | 82 241 € | 114 075 € | 86 519 € | 94 262 € |
| Varad kokku | 51 977 € | 45 323 € | 53 028 € | 62 140 € | 67 702 € | 58 154 € | 73 123 € |
| sh käibevarad | 21 183 € | 4565 € | 13 170 € | 22 282 € | 49 822 € | 47 927 € | 53 854 € |
| sh raha | 3713 € | 1365 € | 2,00 € | 7,00 € | 15 996 € | 18 782 € | 18 749 € |
| Omakapital | −4374 € | 84,00 € | −1730 € | −6663 € | 4774 € | 9549 € | 29 726 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 56 351 € | 45 239 € | 54 758 € | 68 803 € | 62 928 € | 48 605 € | 43 397 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | 4 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | -8,4 % | 0,2 % | -3,3 % | -10,7 % | 7,1 % | 16,4 % | 40,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -1,6 % | 0,5 % | 1,4 % | -3,3 % | -1,4 % | -7,0 % | 0,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 434 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.