Registrikaart · Äriregistri kanne 12597629
Aram Sahradyan OÜ
- Registrikood12597629
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025565 032 €
- KMKR numberEE101756237
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Aram Sahradyan OÜ
- Registrikood
- 12597629
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.01.2014
- KMKR number
- EE101756237
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Poordi tn 3-64
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 81 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 565 032 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 315 688 € → 565 032 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255604469
- Veebilehtmoneteam.com
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 565 032 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 565 032 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 315 688 € |
| 2023 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 180 100 € |
| 2022 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 134 028 € |
| 2021 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 279 194 € |
| 2020 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 81 840 € |
| 2019 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 70 909 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 565 032 € | 315 688 € | 180 100 € | 134 028 € | 279 194 € | 81 840 € | 70 909 € |
| Ärikasum enne makse | 3291 € | −40 421 € | 38 822 € | 39 358 € | 31 429 € | 21 149 € | −2119 € |
| Aruandeaasta kasum | 3291 € | −40 421 € | 38 822 € | 39 358 € | 31 429 € | 21 149 € | −2119 € |
| Tööjõukulud | 9609 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 3907 € | 3482 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 138 034 € | 133 339 € | 169 666 € | 163 117 € | 146 102 € | 113 380 € | 85 191 € |
| sh käibevarad | 95 053 € | 83 378 € | 112 301 € | 110 690 € | 107 002 € | 71 527 € | 76 128 € |
| sh raha | 14 325 € | 2786 € | 5720 € | 5069 € | 5027 € | 5126 € | 1307 € |
| Omakapital | 128 735 € | 125 444 € | 165 865 € | 127 043 € | 87 685 € | 56 256 € | 35 106 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 9299 € | 7895 € | 3801 € | 36 074 € | 58 417 € | 57 124 € | 50 085 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,3 % | 94,1 % | 97,8 % | 77,9 % | 60,0 % | 49,6 % | 41,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,6 % | -12,8 % | 21,6 % | 29,4 % | 11,3 % | 25,8 % | -3,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.