Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12597821

Renovedur OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12597821
  • Asutatud2014 (12 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 202525 915 €
  • KMKR numberEE101727509
  • Sellel aadressil on registreeritud 31 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

41/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2014201620182020202220242026Asutatud 14.01.2014Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 14.01.2014 2014, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Renovedur OÜ
Registrikood
12597821
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
14.01.2014
KMKR number
EE101727509
Aadress
Harju maakond, Lääne-Harju vald, Paldiski linn, Rae tn 38

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 41 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg12 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu25 915 €+8,7
Müügitulu muutus84 559 € → 25 915 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €41 tuh €83 tuh €124 tuh €165 tuh €2019: 15 396 €20192020: 55 296 €20202021: 32 258 €20212022: 109 870 €20222023: 165 243 €165 243 €20232024: 84 559 €20242025: 25 915 €25 915 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 25 915 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 202525 915 €
2024Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 202584 559 €
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008165 243 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008109 870 €
2021Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200832 258 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200855 296 €
2019Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200815 396 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012232014: 120142015: 3320152016: 320162017: 220172018: 120182019: 020192020: 120202021: 120212022: 120222023: 320232024: 220242025: 222025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20233
20221
20211
20201
20190
20181
20172
20163
20153
20141

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu25 915 €84 559 €165 243 €109 870 €32 258 €55 296 €15 396 €
Ärikasum enne makse−17 944 €5174 €50 713 €62 066 €−3715 €17 623 €−4220 €
Aruandeaasta kasum−17 944 €3774 €46 158 €57 284 €−3715 €17 623 €−4220 €
Tööjõukulud15 158 €36 464 €41 911 €15 495 €9377 €4797 €0,00 €
Varad kokku69 812 €96 596 €97 015 €67 477 €27 991 €30 516 €12 935 €
sh käibevarad58 645 €81 850 €96 865 €66 427 €26 041 €27 666 €9185 €
sh raha57 711 €78 200 €93 493 €65 090 €
Omakapital67 760 €85 704 €90 529 €64 817 €26 661 €30 376 €12 752 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised2052 €10 892 €6486 €2660 €1330 €140 €183 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2231110
Omakapitali osakaal varadest97,1 %88,7 %93,3 %96,1 %95,2 %99,5 %98,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust-69,2 %4,5 %27,9 %52,1 %-11,5 %31,9 %-27,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang