Turundusinfo

Eitspu OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12600938
  • Asutatud2014 (12 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20257842 €

Üldandmed

Ärinimi
Eitspu OÜ
Registrikood
12600938
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
20.01.2014
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Harku vald, Tabasalu alevik, Staadioni tn 7

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

59/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg12 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu7842 €+3,9
Müügitulu muutus5825 € → 7842 €+10,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
96231Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2019: 9150 €9150 €2020: 5744 €2021: 5794 €2022: 5690 €2023: 5956 €2024: 5825 €2025: 7842 €7842 €2019202020212022202320242025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 7842 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus EMTAK 20257842 €
2024Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus EMTAK 20255825 €
2023Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 20085956 €
2022Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 20085690 €
2021Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 20085794 €
2020Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 20085744 €
2019Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 20089150 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2014: 002015: 02016: 02017: 02018: 02019: 02020: 02021: 02022: 02023: 02024: 02025: 00201420152016201720182019202020212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu7842 €5825 €5956 €5690 €5794 €5744 €9150 €
Ärikasum enne makse3249 €503 €920 €1,00 €1043 €1359 €3095 €
Aruandeaasta kasum3249 €503 €920 €1,00 €1043 €1359 €3095 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku20 651 €17 402 €16 899 €15 979 €15 978 €14 935 €13 576 €
sh käibevarad20 651 €17 402 €16 899 €15 979 €15 978 €14 935 €13 576 €
sh raha20 078 €16 829 €
Omakapital20 651 €17 402 €16 899 €15 979 €15 978 €14 935 €13 576 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust41,4 %8,6 %15,4 %0,0 %18,0 %23,7 %33,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang