Registrikaart · Äriregistri kanne 12609551
Altren Projekt OÜ
- Registrikood12609551
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025401 735 €
- KMKR numberEE101695356
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Altren Projekt OÜ
- Registrikood
- 12609551
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.02.2014
- KMKR number
- EE101695356
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Elva vald, Suure-Rakke küla, Vana-Hansu
- Aadress kehtib alates
- 04.10.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 60 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 401 735 € | +19,6 | |
| Müügitulu muutus | 584 346 € → 401 735 € | -9,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253402723
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 71121 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 401 735 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2025 | 401 735 € |
| 2024 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2025 | 584 346 € |
| 2023 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 534 800 € |
| 2022 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 456 768 € |
| 2021 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 369 742 € |
| 2020 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 238 970 € |
| 2019 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 312 960 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 401 735 € | 584 546 € | 534 800 € | 456 768 € | 369 742 € | 238 970 € | 312 960 € |
| Ärikasum | −48 560 € | 145 742 € | 42 740 € | 129 387 € | 116 580 € | 38 388 € | 129 338 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −67 049 € | 140 383 € | 42 748 € | 129 395 € | 116 574 € | 38 388 € | 129 338 € |
| Aruandeaasta kasum | −67 049 € | 129 276 € | 42 748 € | 125 325 € | 116 574 € | 18 378 € | 121 831 € |
| Tööjõukulud | 182 006 € | 151 284 € | 99 756 € | 103 810 € | 96 487 € | 79 098 € | 44 234 € |
| Põhivarade kulum | 92 565 € | 57 764 € | 17 495 € | 11 607 € | 10 333 € | 6140 € | 4180 € |
| Varad kokku | 894 428 € | 998 824 € | 447 708 € | 361 269 € | 271 981 € | 136 459 € | 201 704 € |
| sh käibevarad | 108 833 € | 137 083 € | 145 774 € | 252 858 € | 202 553 € | 97 777 € | 192 054 € |
| sh põhivarad | 785 595 € | 861 741 € | 301 934 € | 108 411 € | 69 428 € | 38 682 € | 9650 € |
| sh raha | 48 814 € | 79 857 € | 61 939 € | 131 020 € | 61 181 € | 70 003 € | 123 734 € |
| Omakapital | 591 616 € | 658 665 € | 380 618 € | 337 870 € | 237 545 € | 120 971 € | 182 593 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 656 165 € | 526 889 € | 335 370 € | 210 045 € | 118 471 € | 100 093 € | 58 262 € |
| Lühiajalised kohustised | 83 002 € | 97 688 € | 67 090 € | 23 399 € | 34 436 € | 15 488 € | 19 111 € |
| Pikaajalised kohustised | 219 810 € | 242 471 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 4 | 4 | 3 | 4 | 4 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 44 005 € | 203 506 € | 60 235 € | 140 994 € | 126 913 € | 44 528 € | 133 518 € |
| Omakapitali osakaal varadest | 66,1 % | 65,9 % | 85,0 % | 93,5 % | 87,3 % | 88,7 % | 90,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −16,7 % | 22,1 % | 8,0 % | 27,4 % | 31,5 % | 7,7 % | 38,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.