Registrikaart · Äriregistri kanne 12612004
Workzone OÜ
- Registrikood12612004
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025172 272 €
- KMKR numberEE101828152
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Workzone OÜ
- Registrikood
- 12612004
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.02.2014
- KMKR number
- EE101828152
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Harku vald, Tabasalu alevik, Luugi põik 1
- Aadress kehtib alates
- 30.06.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Reijo Sõmer | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 03.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Reijo Sõmer | Juhatuse liige | 11.02.2014 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Reijo Sõmer | otsene osalus | 02.11.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 77 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 172 272 € | +16,2 | |
| Müügitulu muutus | 105 973 € → 172 272 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725266975
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 146 552 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 146 552 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 25 720 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 105 973 € |
| 2023 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 77 453 € |
| 2022 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 32 544 € |
| 2021 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 67 654 € |
| 2020 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 35 970 € |
| 2019 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 46 826 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 172 272 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 172 272 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 172 272 € | 105 973 € | 77 453 € | 32 544 € | 67 654 € | 35 970 € | 46 826 € |
| Ärikasum | 4631 € | 2216 € | 5483 € | 9468 € | 35 836 € | 3041 € | 12 914 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 3521 € | 1580 € | 4164 € | 8753 € | 35 393 € | 2578 € | 12 587 € |
| Aruandeaasta kasum | 1265 € | 755 € | 4164 € | 7878 € | 34 168 € | 2368 € | 9139 € |
| Tööjõukulud | 31 374 € | 26 835 € | 4581 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 6655 € | 4919 € | 6361 € | 6874 € | 7323 € | 7256 € | 5075 € |
| Varad kokku | 90 737 € | 97 937 € | 120 488 € | 122 103 € | 124 923 € | 79 575 € | 79 650 € |
| sh käibevarad | 27 455 € | 24 325 € | 20 998 € | 10 568 € | 6514 € | 18 502 € | 12 082 € |
| sh põhivarad | 63 282 € | 73 612 € | 99 490 € | 111 535 € | 118 409 € | 61 073 € | 67 568 € |
| sh raha | 8523 € | 5459 € | 18 439 € | 8291 € | 5183 € | 15 685 € | 4920 € |
| Omakapital | 82 109 € | 88 844 € | 92 890 € | 88 725 € | 86 223 € | 59 582 € | 58 505 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 78 344 € | 85 589 € | 86 226 € | 78 347 € | 49 555 € | 54 714 € | 46 866 € |
| Lühiajalised kohustised | 8628 € | 9093 € | 7147 € | 8295 € | 5756 € | 5979 € | 3928 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 20 451 € | 25 083 € | 32 944 € | 14 014 € | 17 217 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 11 286 € | 7135 € | 11 844 € | 16 342 € | 43 159 € | 10 297 € | 17 989 € |
| Aruanne esitatud | 10.02.2026 | 31.01.2025 | 27.02.2024 | 23.05.2023 | 05.04.2022 | 17.06.2021 | 14.03.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,5 % | 90,7 % | 77,1 % | 72,7 % | 69,0 % | 74,9 % | 73,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,7 % | 0,7 % | 5,4 % | 24,2 % | 50,5 % | 6,6 % | 19,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.