Registrikaart · Äriregistri kanne 12613512
Farmimamma OÜ
- Registrikood12613512
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025286 424 €
- KMKR numberEE102457014
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 5479 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Farmimamma OÜ
- Registrikood
- 12613512
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.02.2014
- KMKR number
- EE102457014
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Lüganuse vald, Maidla küla, Nurme tn 27
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 43 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 286 424 € | +18,3 | |
| Müügitulu muutus | 263 491 € → 286 424 € | +2,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 5479 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258502928
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01501 | Segapõllumajandus | Põhitegevusala |
| 49411 | Kaubavedu maanteel | |
| 81231 | Muu puhastustegevus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Segapõllumajandus teenis ettevõte 2025. aastal 185 664 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Segapõllumajandus EMTAK 2025 | 185 664 € |
| 2025 | Muu puhastustegevus EMTAK 2025 | 67 758 € |
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 33 002 € |
| 2024 | Segapõllumajandus EMTAK 2025 | 199 618 € |
| 2024 | Muu puhastustegevus EMTAK 2025 | 47 485 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 16 388 € |
| 2023 | Segapõllumajandus EMTAK 2008 | 267 352 € |
| 2023 | Muu puhastustegevus EMTAK 2008 | 24 887 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 22 108 € |
| 2022 | Segapõllumajandus EMTAK 2008 | 118 067 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 12 153 € |
| 2021 | Segapõllumajandus EMTAK 2008 | 52 580 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 7159 € |
| 2020 | Segapõllumajandus EMTAK 2008 | 2392 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 700 € |
| 2019 | Segapõllumajandus EMTAK 2008 | 7056 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 286 424 € | 263 491 € | 314 347 € | 130 220 € | 59 739 € | 3092 € | 7056 € |
| Ärikasum enne makse | 2458 € | −19 879 € | 37 632 € | 51 455 € | 10 520 € | 536 € | 24 902 € |
| Aruandeaasta kasum | 2458 € | −19 879 € | 37 632 € | 51 455 € | 10 520 € | 536 € | 24 902 € |
| Tööjõukulud | 31 245 € | 29 452 € | 3533 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 404 498 € | 447 146 € | 562 200 € | 182 097 € | 73 288 € | 61 723 € | 61 187 € |
| sh käibevarad | 20 427 € | 67 115 € | 137 883 € | 120 415 € | 53 767 € | 43 946 € | 44 027 € |
| sh raha | 673 € | 610 € | 43,00 € | 4095 € | 2349 € | — | — |
| Omakapital | 147 509 € | 141 451 € | 161 330 € | 123 698 € | 72 243 € | 61 723 € | 61 187 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 99 552 € | 103 845 € | 154 870 € | 31 682 € | 1045 € | — | — |
| Pikaajalised kohustised | 157 437 € | 201 850 € | 246 000 € | 26 717 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 36,5 % | 31,6 % | 28,7 % | 67,9 % | 98,6 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,9 % | −7,5 % | 12,0 % | 39,5 % | 17,6 % | 17,3 % | 352,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 5479 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.