Registrikaart · Äriregistri kanne 12613736
Club-Mate Eesti OÜ
- Registrikood12613736
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 20251 694 594 €
- KMKR numberEE101701457
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Club-Mate Eesti OÜ
- Registrikood
- 12613736
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.02.2014
- KMKR number
- EE101701457
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Liivalaia tn 30-29
- Aadress kehtib alates
- 07.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Tarmo Melk | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 03.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Tarmo Melk | Juhatuse liige | 13.02.2014 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Tarmo Melk | otsene osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 80 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 1 694 594 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 237 992 € → 1 694 594 € | +11,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255901658
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46349 | Muude jookide hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude jookide hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 1 694 594 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude jookide hulgimüük EMTAK 2025 | 1 694 594 € |
| 2024 | Muude jookide hulgimüük EMTAK 2025 | 1 237 992 € |
| 2023 | Muude jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 1 194 584 € |
| 2022 | Muude jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 1 024 097 € |
| 2021 | Muude jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 629 832 € |
| 2020 | Muude jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 396 550 € |
| 2019 | Muude jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 392 402 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Hulgikaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 05.03.2014 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 780 287 € ehk 46 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 914 307 € |
| Müük Euroopa Liidu riikidele, muud | 780 287 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 694 594 € | 1 237 992 € | 1 194 584 € | 1 024 097 € | 629 832 € | 396 550 € | 392 402 € |
| Ärikasum | 100 676 € | 14 624 € | 18 527 € | −91 722 € | 70 580 € | −1756 € | 3261 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 100 677 € | 14 626 € | 18 905 € | −91 516 € | 54 545 € | −1882 € | 2985 € |
| Aruandeaasta kasum | 100 677 € | 14 626 € | 18 905 € | −89 016 € | 52 045 € | −1882 € | 2985 € |
| Tööjõukulud | 166 010 € | 156 741 € | 146 348 € | 103 852 € | 71 308 € | 62 013 € | 93 384 € |
| Põhivarade kulum | 2185 € | 1842 € | 1932 € | 1849 € | 1691 € | 656 € | 614 € |
| Varad kokku | 303 772 € | 241 230 € | 239 560 € | 196 236 € | 313 971 € | 174 193 € | 183 968 € |
| sh käibevarad | 296 047 € | 232 959 € | 213 788 € | 172 632 € | 289 184 € | 131 860 € | 165 186 € |
| sh põhivarad | 7725 € | 8271 € | 25 772 € | 23 604 € | 24 787 € | 42 333 € | 18 782 € |
| sh raha | 17 875 € | 6350 € | 18 675 € | 1389 € | 4963 € | 965 € | 1,00 € |
| Omakapital | 135 368 € | 34 691 € | 21 791 € | 2886 € | 81 902 € | 39 857 € | 41 739 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 32 191 € | 17 565 € | 386 € | 89 402 € | 27 357 € | 39 239 € | 36 254 € |
| Lühiajalised kohustised | 168 404 € | 206 539 € | 217 769 € | 193 350 € | 232 069 € | 130 022 € | 142 229 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 4314 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 102 861 € | 16 466 € | 20 459 € | −89 873 € | 72 271 € | −1100 € | 3875 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 15.05.2024 | 30.06.2023 | 24.05.2022 | 17.05.2021 | 29.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 44,6 % | 14,4 % | 9,1 % | 1,5 % | 26,1 % | 22,9 % | 22,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,9 % | 1,2 % | 1,6 % | −8,7 % | 8,3 % | −0,5 % | 0,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.