Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12614204

Eterneco OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12614204
  • Asutatud2014 (12 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 20253 284 250 €
  • KMKR numberEE102501876
  • Sellel aadressil on registreeritud 118 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

82/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2014201620182020202220242026Asutatud 14.02.2014Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 14.02.2014 2014, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Eterneco OÜ
Registrikood
12614204
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
14.02.2014
KMKR number
EE102501876
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Ahtri tn 8
Aadress kehtib alates
07.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Himmelen OÜ100 % · 2500 €Ainuomand03.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Olga LembinenJuhatuse liige08.02.2016

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Olga Lembinenkaudne osalus10.07.2019

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 82 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg12 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu3 284 250 €+20
Müügitulu muutus94 378 € → 3 284 250 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
46649Muude masinate ja seadmete hulgimüükPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €821 tuh €1,6 mln €2,5 mln €3,3 mln €2019202020212022202320243 284 250 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muude masinate ja seadmete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 3 284 250 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muude masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 20253 284 250 €
2024Muude masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 202594 378 €
2023Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 200819 000 €
2022Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 200813 472 €
2021Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008150 068 €
2020Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 20080,00 €
2019Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008112 000 €
2019Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 200845 000 €
2019Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 200812 000 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Väljaspool Eestit teenitud 3 342 905 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.

RiikMüügitulu
Saksamaa3 284 250 €
Montenegro58 655 €
Eesti5600 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0112220142015201620172018201920202021202220232202422025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20231
20221
20211
20201
20191
20180
20170
20160
20151
20141

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu3 348 505 €94 378 €19 000 €13 472 €150 068 €0,00 €169 000 €
Ärikasum−19 157 €74 806 €−4826 €−3862 €37 519 €0,00 €17 967 €
Kasum enne tulumaksustamist−19 365 €74 483 €−4932 €−3876 €37 550 €−415 €17 876 €
Aruandeaasta kasum−19 365 €74 483 €−4932 €−3876 €37 550 €−415 €17 876 €
Tööjõukulud21 533 €17 053 €6107 €5598 €4071 €0,00 €5788 €
Põhivarade kulum917 €
Varad kokku779 529 €112 500 €37 444 €39 436 €49 764 €99 837 €126 143 €
sh käibevarad459 744 €81 583 €1538 €2751 €2165 €99 520 €125 826 €
sh põhivarad319 785 €30 917 €35 906 €36 685 €47 599 €317 €317 €
sh raha451 966 €80 067 €38,00 €621 €665 €66,00 €2111 €
Omakapital76 671 €96 025 €21 542 €26 564 €30 440 €−7110 €19 705 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum93 536 €19 042 €23 974 €27 940 €−9610 €−9195 €−671 €
Lühiajalised kohustised702 858 €7375 €12 170 €6057 €18 609 €44 067 €44 067 €
Pikaajalised kohustised0,00 €9100 €3732 €6815 €715 €62 880 €62 371 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2211101
Ärikasum enne kulumit−18 240 €
Aruanne esitatud16.05.202606.06.202530.04.202403.04.202303.06.202226.07.202109.10.2020
Omakapitali osakaal varadest9,8 %85,4 %57,5 %67,4 %61,2 %−7,1 %15,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust−0,6 %78,9 %−26,0 %−28,8 %25,0 %10,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang