Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12614397

Rentmax OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12614397
  • Asutatud2014 (12 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 20253991 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 246 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

32/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2014201620182020202220242026Asutatud 14.02.2014Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 14.02.2014 2014, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Rentmax OÜ
Registrikood
12614397
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
14.02.2014
KMKR number
Aadress
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Ülikooli tn 6a-610

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 32 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg12 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu3991 €+1,2
Müügitulu muutus9483 € → 3991 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €5687 €11 tuh €17 tuh €23 tuh €2019: 22 746 €22 746 €20192020: 11 963 €20202021: 12 368 €20212022: 20 937 €20222023: 11 636 €20232024: 9483 €20242025: 3991 €3991 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent teenis ettevõte 2025. aastal 3991 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 20253991 €
2024Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 20259483 €
2023Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 200811 636 €
2022Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 200820 488 €
2022Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008449 €
2021Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 200811 655 €
2021Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008713 €
2020Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 200811 719 €
2020Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008244 €
2019Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 200821 947 €
2019Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008799 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112014: 020142015: 020152016: 020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 1120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu3991 €9483 €11 636 €20 937 €12 368 €11 963 €22 746 €
Ärikasum enne makse−11 618 €5933 €7948 €17 355 €8833 €7024 €17 090 €
Aruandeaasta kasum−11 618 €5933 €7948 €17 355 €8833 €7024 €17 090 €
Varad kokku145 986 €157 871 €151 671 €143 723 €126 368 €117 535 €110 511 €
sh käibevarad144 952 €156 037 €148 736 €139 588 €121 033 €111 000 €102 776 €
Omakapital145 986 €157 604 €151 671 €143 723 €126 368 €117 535 €110 511 €
sh osa- või aktsiakapital3000 €3000 €3000 €3000 €3000 €3000 €3000 €
Lühiajalised kohustised0,00 €267 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111000
Omakapitali osakaal varadest100,0 %99,8 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust-291,1 %62,6 %68,3 %82,9 %71,4 %58,7 %75,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang