Registrikaart · Äriregistri kanne 12614517
Fox3D Entertainment OÜ
- Registrikood12614517
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025586 534 €
- KMKR numberEE101717991
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Fox3D Entertainment OÜ
- Registrikood
- 12614517
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.02.2014
- KMKR number
- EE101717991
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Suur-Karja tn 9-3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 50 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 586 534 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 792 449 € → 586 534 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256669029
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62901 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | Põhitegevusala |
| 62101 | Programmeerimine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 537 537 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 537 537 € |
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 48 997 € |
| 2024 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 1 575 542 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 216 907 € |
| 2023 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 1 687 159 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 226 126 € |
| 2022 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 1 444 942 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 298 382 € |
| 2021 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 1 180 769 € |
| 2021 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 185 525 € |
| 2020 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 878 704 € |
| 2020 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 63 722 € |
| 2019 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 663 225 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 586 534 € | 1 792 449 € | 1 913 285 € | 1 743 324 € | 1 366 294 € | 942 426 € | 663 225 € |
| Ärikasum enne makse | 285 286 € | 516 728 € | 403 104 € | 428 566 € | 386 761 € | 239 468 € | 148 991 € |
| Aruandeaasta kasum | 201 157 € | 502 070 € | 378 554 € | 400 415 € | 386 761 € | 206 442 € | 148 991 € |
| Tööjõukulud | 6953 € | 6528 € | 6514 € | 9081 € | 15 093 € | 15 373 € | 14 867 € |
| Varad kokku | 1 162 522 € | 1 182 816 € | 1 393 744 € | 1 117 252 € | 845 231 € | 460 166 € | 409 087 € |
| sh käibevarad | 1 134 818 € | 1 180 950 € | 1 392 428 € | 1 114 798 € | 841 601 € | 455 359 € | 407 187 € |
| sh raha | 223 361 € | 215 827 € | 1 196 717 € | 982 577 € | 802 144 € | 327 443 € | 384 425 € |
| Omakapital | 942 198 € | 1 039 316 € | 1 351 363 € | 1 104 979 € | 838 200 € | 451 439 € | 400 866 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 220 324 € | 143 500 € | 42 381 € | 12 273 € | 7031 € | 8727 € | 8221 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 81,0 % | 87,9 % | 97,0 % | 98,9 % | 99,2 % | 98,1 % | 98,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 34,3 % | 28,0 % | 19,8 % | 23,0 % | 28,3 % | 21,9 % | 22,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.