Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12614569

FACTORY SEVEN OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12614569
  • Asutatud2014 (12 a)
  • Töötajaid 202517
  • Müügitulu 20251 774 076 €
  • KMKR numberEE101698256

Usaldusväärsuse indeks

84/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2014201620182020202220242026Asutatud 17.02.2014Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 17.02.2014 2014, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
FACTORY SEVEN OÜ
Registrikood
12614569
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
17.02.2014
KMKR number
EE101698256
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Saue vald, Saue linn, Tule tn 29/1
Aadress kehtib alates
13.03.2020

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Aivar Anderson100 % · 2500 €Ainuomand03.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Aivar AndersonJuhatuse liige17.02.2014

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Aivar Andersonotsene osalus22.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 84 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg12 aastat registris+25
Töötajate arv17 töötajat viimases aruandes+17
Müügitulu1 774 076 €+20
Müügitulu muutus1 640 307 € → 1 774 076 €+2,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €444 tuh €887 tuh €1,3 mln €1,8 mln €2019202020212022202320241 774 076 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mujal liigitamata metalltoodete tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 1 667 831 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 20251 667 831 €
2025Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 2025106 245 €
2024Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 20251 542 600 €
2024Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 202597 707 €
2023Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 20081 400 062 €
2023Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 2008124 700 €
2022Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 20081 502 486 €
2022Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 2008139 575 €
2021Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2008934 600 €
2021Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 200881 257 €
2020Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2008627 562 €
2020Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 200855 008 €
2019Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2008766 435 €
2019Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 200854 450 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
05914182014201520162017201820192020202118202220232024172025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
202517
202417
202317
202218
202113
202012
201912
20189
20177
20166
20151
20140

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu1 774 076 €1 640 307 €1 524 762 €1 642 061 €1 015 857 €682 570 €820 885 €
Ärikasum14 006 €3035 €99 778 €113 406 €32 623 €5931 €7676 €
Kasum enne tulumaksustamist14 006 €3038 €99 788 €113 418 €32 624 €5932 €7879 €
Aruandeaasta kasum14 006 €3038 €99 788 €113 418 €32 624 €5932 €7879 €
Tööjõukulud482 081 €515 500 €455 108 €336 230 €249 743 €192 185 €237 627 €
Põhivarade kulum85 730 €66 515 €28 686 €38 407 €17 851 €6250 €6751 €
Varad kokku808 875 €878 528 €764 940 €497 235 €425 300 €204 044 €238 156 €
sh käibevarad293 553 €277 476 €420 552 €366 067 €254 093 €200 144 €228 005 €
sh põhivarad515 322 €601 052 €344 388 €131 168 €171 207 €3900 €10 151 €
sh raha41 381 €25 540 €92 584 €206 684 €14 348 €23 326 €13 247 €
Omakapital355 415 €341 409 €338 371 €238 583 €125 165 €92 541 €86 609 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum338 909 €335 871 €236 083 €122 665 €90 041 €84 109 €76 230 €
Lühiajalised kohustised294 403 €351 818 €380 029 €199 896 €229 162 €111 503 €151 547 €
Pikaajalised kohustised159 057 €185 301 €46 540 €58 756 €70 973 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)17171718131212
Ärikasum enne kulumit99 736 €69 550 €128 464 €151 813 €50 474 €12 181 €14 427 €
Aruanne esitatud30.06.202615.06.202528.06.202430.06.202307.07.202202.08.202130.10.2020
Omakapitali osakaal varadest43,9 %38,9 %44,2 %48,0 %29,4 %45,4 %36,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,8 %0,2 %6,5 %6,9 %3,2 %0,9 %1,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang