Registrikaart · Äriregistri kanne 12619839
DEEPBLUE INVEST OÜ
- Registrikood12619839
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20230
- Müügitulu 2022116 172 €
- Sellel aadressil on registreeritud 208 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- DEEPBLUE INVEST OÜ
- Registrikood
- 12619839
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.02.2014
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Laki tn 30-303
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 116 172 € | +14,7 | |
| Müügitulu muutus | 22 324 € → 116 172 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+46761990067
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70221 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2022. aastal 116 172 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 116 172 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 22 324 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 1500 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 236 000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 116 172 € | 22 324 € | 1500 € | 236 000 € |
| Ärikasum enne makse | 0,00 € | 116 156 € | 22 192 € | −16 645 € | 175 315 € |
| Aruandeaasta kasum | 0,00 € | 116 156 € | 22 192 € | −16 645 € | 175 315 € |
| Tööjõukulud | — | — | — | — | 0,00 € |
| Varad kokku | 326 230 € | 326 230 € | 210 074 € | 177 882 € | 194 527 € |
| sh käibevarad | 326 230 € | 326 230 € | 210 074 € | 177 882 € | 194 527 € |
| sh raha | 2641 € | 2641 € | 3436 € | 2504 € | 44 300 € |
| Omakapital | 316 230 € | 316 230 € | 200 074 € | 177 882 € | 194 527 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,9 % | 96,9 % | 95,2 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | 100,0 % | 99,4 % | -1109,7 % | 74,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.