Registrikaart · Äriregistri kanne 12620067
Apaare OÜ
- Registrikood12620067
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202519 128 €
- KMKR numberEE101700050
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Apaare OÜ
- Registrikood
- 12620067
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.02.2014
- KMKR number
- EE101700050
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Upa küla, Muusika
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 52 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 19 128 € | +7,4 | |
| Müügitulu muutus | 19 130 € → 19 128 € | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725136440
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 19 128 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 19 128 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 18 629 € |
| 2024 | Muu spordiõpe EMTAK 2025 | 501 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 18 971 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 8260 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 12 534 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 10 816 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 12 052 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 10 777 € |
| 2020 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 11 051 € |
| 2020 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 9561 € |
| 2019 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 18 457 € |
| 2019 | Muud lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 1542 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 19 128 € | 19 130 € | 27 231 € | 23 350 € | 22 829 € | 20 612 € | 19 999 € |
| Ärikasum enne makse | 1228 € | 4294 € | 31 660 € | 42 690 € | 69 970 € | 48 249 € | 25 630 € |
| Aruandeaasta kasum | 1228 € | 4294 € | 31 660 € | 42 690 € | 69 970 € | 48 249 € | 25 630 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 1414 € | 9417 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 449 279 € | 454 139 € | 464 111 € | 469 299 € | 482 158 € | 487 013 € | 456 016 € |
| sh käibevarad | 14 006 € | 15 541 € | 18 931 € | 44 678 € | 41 871 € | 31 075 € | 30 099 € |
| sh raha | 599 € | 712 € | 1685 € | 1231 € | 116 € | 1504 € | 194 € |
| Omakapital | 271 706 € | 270 478 € | 266 183 € | 234 523 € | 191 833 € | 121 863 € | 73 614 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 2238 € | 589 € | 1551 € | 991 € | 5804 € | 5686 € | 1635 € |
| Pikaajalised kohustised | 175 335 € | 183 072 € | 196 377 € | 233 785 € | 284 521 € | 359 464 € | 380 767 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 60,5 % | 59,6 % | 57,4 % | 50,0 % | 39,8 % | 25,0 % | 16,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 6,4 % | 22,4 % | 116,3 % | 182,8 % | 306,5 % | 234,1 % | 128,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.