Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12620239

VIPERFORMANCE OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12620239
  • Asutatud2014 (12 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202572 723 €
  • KMKR numberEE102354609

Usaldusväärsuse indeks

67/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2014201620182020202220242026Asutatud 27.02.2014Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 27.02.2014 2014, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
VIPERFORMANCE OÜ
Registrikood
12620239
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
27.02.2014
KMKR number
EE102354609
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Linnamäe tee 36-49

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg12 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu72 723 €+12,8
Müügitulu muutus57 871 € → 72 723 €+7,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
33121Masinate ja seadmete remont ning hooldusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €18 tuh €36 tuh €55 tuh €73 tuh €2019: 7451 €20192020: 7451 €20202021: 26 419 €20212022: 49 224 €20222023: 43 310 €20232024: 57 871 €20242025: 72 723 €72 723 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Masinate ja seadmete remont ning hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 72 723 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 202572 723 €
2024Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 202557 871 €
2023Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200843 310 €
2022Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200849 224 €
2021Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200826 419 €
2020Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 20087451 €
2019Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 20087451 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112014: 020142015: 020152016: 020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 1120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu72 723 €57 871 €43 310 €49 224 €26 419 €7451 €0,00 €
Ärikasum enne makse−96,00 €−4430 €1937 €6009 €58,00 €726 €0,00 €
Aruandeaasta kasum−96,00 €−4430 €1937 €6009 €58,00 €726 €0,00 €
Tööjõukulud4063 €3147 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku38 439 €38 719 €26 739 €10 999 €5971 €5277 €2783 €
sh käibevarad14 563 €13 838 €2924 €8646 €2877 €5277 €2783 €
sh raha805 €631 €
Omakapital6890 €6986 €11 416 €9479 €3487 €3429 €2703 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised16 901 €17 085 €3705 €1520 €2484 €1848 €80,00 €
Pikaajalised kohustised14 648 €14 648 €11 618 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1100000
Omakapitali osakaal varadest17,9 %18,0 %42,7 %86,2 %58,4 %65,0 %97,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust-0,1 %-7,7 %4,5 %12,2 %0,2 %9,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang