Registrikaart · Äriregistri kanne 12621279
ERNA RENT OÜ
- Registrikood12621279
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20257
- Müügitulu 2025242 772 €
- KMKR numberEE101700665
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- ERNA RENT OÜ
- Registrikood
- 12621279
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.02.2014
- KMKR number
- EE101700665
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Harku vald, Suurupi küla, Erna tee 3
- Aadress kehtib alates
- 07.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Vitali Baranov | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 03.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Vitali Baranov | Juhatuse liige | 28.02.2014 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Vitali Baranov | otsene osalus | 10.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 7 töötajat viimases aruandes | +7 | |
| Müügitulu | 242 772 € | +17,6 | |
| Müügitulu muutus | 327 883 € → 242 772 € | -7,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+37251999299
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 77321 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent teenis ettevõte 2025. aastal 242 772 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 242 772 € |
| 2024 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 327 883 € |
| 2023 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 432 473 € |
| 2022 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 400 488 € |
| 2021 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 364 517 € |
| 2020 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 372 023 € |
| 2019 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 492 809 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 242 772 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 242 772 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 7 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 6 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 242 772 € | 327 883 € | 432 473 € | 400 488 € | 364 517 € | 372 023 € | 492 809 € |
| Ärikasum | −86 879 € | −62 385 € | 32 454 € | −70 606 € | −3079 € | 84 011 € | 236 417 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −90 834 € | −68 804 € | 25 771 € | −75 086 € | −3878 € | 84 016 € | 236 423 € |
| Aruandeaasta kasum | −90 834 € | −68 804 € | 25 771 € | −75 086 € | −3878 € | 84 016 € | 236 423 € |
| Tööjõukulud | 98 307 € | 89 063 € | 88 996 € | 67 760 € | 65 318 € | 60 020 € | 52 289 € |
| Põhivarade kulum | 40 551 € | 67 050 € | 73 924 € | 94 978 € | 91 576 € | 82 030 € | 23 216 € |
| Varad kokku | 1 022 116 € | 1 079 505 € | 1 130 996 € | 972 910 € | 924 934 € | 808 759 € | 685 684 € |
| sh käibevarad | 47 172 € | 64 010 € | 48 451 € | 37 219 € | 40 965 € | 108 557 € | 179 517 € |
| sh põhivarad | 974 944 € | 1 015 495 € | 1 082 545 € | 935 691 € | 883 969 € | 700 202 € | 506 167 € |
| sh raha | 2388 € | 34 083 € | 26 131 € | 13 614 € | 5128 € | 30 232 € | 134 618 € |
| Omakapital | 397 103 € | 495 090 € | 563 848 € | 538 077 € | 613 163 € | 617 041 € | 533 026 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 485 187 € | 561 144 € | 535 327 € | 610 413 € | 614 291 € | 530 275 € | 293 853 € |
| Lühiajalised kohustised | 163 400 € | 97 702 € | 56 042 € | 60 639 € | 0,00 € | 55 459 € | 46 399 € |
| Pikaajalised kohustised | 461 613 € | 486 713 € | 511 106 € | 374 194 € | 311 771 € | 136 259 € | 106 259 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 7 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | −46 328 € | 4665 € | 106 378 € | 24 372 € | 88 497 € | 166 041 € | 259 633 € |
| Aruanne esitatud | 02.06.2026 | 25.06.2025 | 25.06.2024 | 05.05.2023 | 17.06.2022 | 07.06.2021 | 16.09.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 38,9 % | 45,9 % | 49,9 % | 55,3 % | 66,3 % | 76,3 % | 77,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −37,4 % | −21,0 % | 6,0 % | −18,7 % | −1,1 % | 22,6 % | 48,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.