Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12628821

Keharavi OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12628821
  • Asutatud2014 (12 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202513 080 €

Usaldusväärsuse indeks

39/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2014201620182020202220242026Asutatud 14.03.2014Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 14.03.2014 2014, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Keharavi OÜ
Registrikood
12628821
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
14.03.2014
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Akadeemia tee 58-25
Aadress kehtib alates
07.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Merit Pülse100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Merit PülseJuhatuse liige14.03.2014

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Merit Pülsekõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige20.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 39 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg12 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu13 080 €+5,9
Müügitulu muutus22 935 € → 13 080 €-12,9
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
86951TaastusraviPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €5734 €11 tuh €17 tuh €23 tuh €2019202020212022202322 935 €202413 080 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Taastusravi teenis ettevõte 2025. aastal 13 080 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Taastusravi EMTAK 202513 080 €
2024Muud mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 202522 935 €
2023Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 200819 424 €
2022Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 200813 783 €
2021Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 200816 189 €
2020Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 200811 948 €
2019Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 200818 818 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011120142015201612017201820192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20171
20160
20150
20140

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu13 080 €22 935 €19 424 €13 783 €16 189 €11 948 €18 818 €
Ärikasum−427 €910 €1702 €−965 €1807 €339 €5013 €
Kasum enne tulumaksustamist−427 €910 €1702 €−970 €1765 €336 €4989 €
Aruandeaasta kasum−427 €910 €1702 €−970 €1265 €336 €4989 €
Tööjõukulud10 906 €19 999 €17 370 €14 390 €13 722 €10 244 €13 184 €
Põhivarade kulum0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €362 €
Varad kokku5764 €6298 €5765 €4797 €5875 €8054 €6183 €
sh käibevarad5764 €6298 €5765 €4797 €5875 €8054 €6183 €
sh põhivarad0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
sh raha3904 €
Omakapital5312 €5739 €4829 €4327 €5297 €6032 €5696 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum3239 €2329 €626 €2797 €1532 €3196 €−1793 €
Lühiajalised kohustised452 €559 €936 €470 €578 €2022 €487 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Ärikasum enne kulumit−427 €910 €1702 €−965 €1807 €339 €5375 €
Aruanne esitatud28.06.202628.07.202502.07.202428.07.202310.11.202210.11.202130.06.2021
Omakapitali osakaal varadest92,2 %91,1 %83,8 %90,2 %90,2 %74,9 %92,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust−3,3 %4,0 %8,8 %−7,0 %7,8 %2,8 %26,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang