STEFF OÜ
- Registrikood12630083
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025865 €
Üldandmed
- Ärinimi
- STEFF OÜ
- Registrikood
- 12630083
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.03.2014
- KMKR number
- —
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Järve linnaosa, Olevi tn 27-62
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
30/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 865 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 3915 € → 865 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37255581902
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 865 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 865 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 3915 € |
| 2023 | Autopesu jms teenindus EMTAK 2008 | 1690 € |
| 2022 | Autopesu jms teenindus EMTAK 2008 | 1990 € |
| 2021 | Autopesu jms teenindus EMTAK 2008 | 1450 € |
| 2020 | Autopesu jms teenindus EMTAK 2008 | 1430 € |
| 2019 | Autopesu jms teenindus EMTAK 2008 | 2330 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 865 € | 3915 € | 1690 € | 1990 € | 1450 € | 1430 € | 2330 € |
| Ärikasum enne makse | −85,00 € | 251 € | −350 € | 8,00 € | 139 € | 85,00 € | 553 € |
| Aruandeaasta kasum | −85,00 € | 251 € | −350 € | 8,00 € | 139 € | 85,00 € | 553 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 137 € | 222 € | 221 € | 521 € | 513 € | 374 € | 772 € |
| sh käibevarad | 137 € | 222 € | 221 € | 521 € | 513 € | 374 € | 772 € |
| sh raha | 137 € | 222 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 137 € | 222 € | 221 € | 521 € | 513 € | 374 € | 772 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -9,8 % | 6,4 % | -20,7 % | 0,4 % | 9,6 % | 5,9 % | 23,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.