Registrikaart · Äriregistri kanne 12630539
Jet Services OÜ
- Registrikood12630539
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025902 688 €
- KMKR numberEE101781370
- Sellel aadressil on registreeritud 710 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Jet Services OÜ
- Registrikood
- 12630539
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.03.2014
- KMKR number
- EE101781370
- Osa- või aktsiakapital
- 5000 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Viru väljak 2
- Aadress kehtib alates
- 14.01.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Universe Jet Alliance Osaühing | 100 % · 5000 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Aaron Arkady Raihshtein | Juhatuse liige | 14.01.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Aaron Arkady Raihshtein | kaudne osalus | 08.07.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 51 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 902 688 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 2 167 632 € → 902 688 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+37256802262
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 5223 | Õhutransporti teenindavad tegevusalad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Õhutransporti teenindavad tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 902 688 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Õhutransporti teenindavad tegevusalad EMTAK 2025 | 902 688 € |
| 2024 | Õhutransporti teenindavad tegevusalad EMTAK 2025 | 2 065 229 € |
| 2024 | Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 102 403 € |
| 2023 | Õhutransporti teenindavad tegevusalad EMTAK 2008 | 2 093 329 € |
| 2023 | Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 230 951 € |
| 2022 | Õhutransporti teenindavad tegevusalad EMTAK 2008 | 1 592 289 € |
| 2021 | Õhutransporti teenindavad tegevusalad EMTAK 2008 | 739 176 € |
| 2020 | Õhutransporti teenindavad tegevusalad EMTAK 2008 | 90 684 € |
| 2019 | Õhutransporti teenindavad tegevusalad EMTAK 2008 | 240 999 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 847 673 € ehk 94 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Läti | 300 331 € |
| Türgi | 161 444 € |
| Austria | 130 505 € |
| San Marino | 100 499 € |
| Eesti | 55 015 € |
| Araabia Ühendemiraadid | 39 570 € |
| Küpros | 37 310 € |
| Malta | 29 577 € |
| Saksamaa | 20 880 € |
| India | 16 078 € |
| Prantsusmaa | 8183 € |
| Suurbritannia | 3126 € |
| Hongkong | 170 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 8 |
| 2023 | 14 |
| 2022 | 21 |
| 2021 | 14 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 902 688 € | 2 167 632 € | 2 324 280 € | 1 592 289 € | 739 177 € | 90 684 € | 240 999 € |
| Ärikasum | −2809 € | 88 103 € | 265 640 € | 2491 € | 60 827 € | −1603 € | 3257 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4732 € | 97 988 € | 261 047 € | 4080 € | 60 827 € | −1711 € | 3276 € |
| Aruandeaasta kasum | 4732 € | 85 172 € | 256 134 € | 4080 € | 60 827 € | −2199 € | 2509 € |
| Tööjõukulud | 15 600 € | 267 870 € | 280 318 € | 456 053 € | 171 218 € | 27 881 € | 33 833 € |
| Põhivarade kulum | 4717 € | 4688 € | 3562 € | 1061 € | 777 € | 777 € | 257 € |
| Varad kokku | 420 023 € | 648 936 € | 476 840 € | 247 826 € | 115 052 € | 18 966 € | 18 235 € |
| sh käibevarad | 89 780 € | 398 667 € | 467 809 € | 243 867 € | 114 337 € | 17 474 € | 17 173 € |
| sh põhivarad | 330 243 € | 250 269 € | 9031 € | 3959 € | 715 € | 1492 € | 1062 € |
| sh raha | 312 € | 7023 € | 76 801 € | 9952 € | 8567 € | 1165 € | 431 € |
| Omakapital | 344 102 € | 339 370 € | 304 198 € | 48 064 € | 63 984 € | 3158 € | 8357 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 5000 € | 5000 € | 5000 € | 5000 € | 5000 € | 5000 € | 5000 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 334 370 € | 249 198 € | 43 064 € | 38 984 € | −1843 € | 357 € | 848 € |
| Lühiajalised kohustised | 75 921 € | 309 424 € | 169 785 € | 198 646 € | 51 068 € | 15 808 € | 9318 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 142 € | 2857 € | 1116 € | 0,00 € | 0,00 € | 560 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 8 | 14 | 21 | 14 | 2 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 1908 € | 92 791 € | 269 202 € | 3552 € | 61 604 € | −826 € | 3514 € |
| Aruanne esitatud | 02.07.2026 | 01.07.2025 | 17.07.2024 | 14.03.2023 | 08.07.2022 | 05.03.2021 | 10.02.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 81,9 % | 52,3 % | 63,8 % | 19,4 % | 55,6 % | 16,7 % | 45,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,5 % | 3,9 % | 11,0 % | 0,3 % | 8,2 % | −2,4 % | 1,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.