Registrikaart · Äriregistri kanne 12631326
Company Europe OÜ
- Registrikood12631326
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 202519
- Müügitulu 20251 370 392 €
- KMKR numberEE101740531
- Sellel aadressil on registreeritud 71 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Company Europe OÜ
- Registrikood
- 12631326
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.03.2014
- KMKR number
- EE101740531
- Osa- või aktsiakapital
- 2508 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Väike-Paala tn 2
- Aadress kehtib alates
- 02.10.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Alfred Rikkas | 100 % · 2508 € | Ühisomand | 01.09.2023 |
| Olga Rikkas | 100 % · 2508 € | Ühisomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Alfred Rikkas | Juhatuse liige | 20.05.2014 |
| Olga Rikkas | Juhatuse liige | 13.11.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Alfred Rikkas | otsene osalus | 19.10.2018 |
| Olga Rikkas | otsene osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 81 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 19 töötajat viimases aruandes | +19 | |
| Müügitulu | 1 370 392 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 509 817 € → 1 370 392 € | -2,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258054864
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 78201 | Tööjõurent | Põhitegevusala |
| 30111 | Tsiviillaevade ehitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tööjõurent teenis ettevõte 2025. aastal 938 719 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tööjõurent EMTAK 2025 | 938 719 € |
| 2025 | Tsiviillaevade ehitus EMTAK 2025 | 431 673 € |
| 2024 | Tööjõurent EMTAK 2025 | 1 058 783 € |
| 2024 | Tsiviillaevade ehitus EMTAK 2025 | 451 034 € |
| 2023 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 1 171 763 € |
| 2023 | Tsiviillaevade ehitus EMTAK 2008 | 341 627 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1240 € |
| 2022 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 1 205 679 € |
| 2022 | Tsiviillaevade ehitus EMTAK 2008 | 380 763 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 24 275 € |
| 2021 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 1 167 300 € |
| 2021 | Tsiviillaevade ehitus EMTAK 2008 | 331 290 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 17 811 € |
| 2020 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 534 545 € |
| 2020 | Tsiviillaevade ehitus EMTAK 2008 | 96 116 € |
| 2019 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 1 183 606 € |
| 2019 | Tsiviillaevade ehitus EMTAK 2008 | 169 399 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Renditööjõu vahendamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 13.04.2022 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 1 370 392 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Soome | 1 370 392 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 19 |
| 2024 | 18 |
| 2023 | 12 |
| 2022 | 12 |
| 2021 | 15 |
| 2020 | 13 |
| 2019 | 18 |
| 2018 | 12 |
| 2017 | 7 |
| 2016 | 7 |
| 2015 | 12 |
| 2014 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 370 392 € | 1 509 817 € | 1 514 630 € | 1 610 717 € | 1 516 401 € | 630 661 € | 1 353 005 € |
| Ärikasum | 311 628 € | 279 835 € | 252 403 € | 253 649 € | 365 427 € | 164 290 € | 388 868 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 312 214 € | 273 592 € | 252 236 € | 266 582 € | 367 831 € | 162 946 € | 387 594 € |
| Aruandeaasta kasum | 258 765 € | 227 199 € | 219 515 € | 227 308 € | 333 246 € | 124 768 € | 319 603 € |
| Tööjõukulud | 722 114 € | 661 238 € | 409 821 € | 413 155 € | 579 844 € | 301 312 € | 357 990 € |
| Varad kokku | 369 262 € | 336 822 € | 316 350 € | 302 082 € | 352 740 € | 185 658 € | 314 118 € |
| sh käibevarad | 318 651 € | 277 763 € | 293 567 € | 262 268 € | 308 711 € | 133 417 € | 263 214 € |
| sh põhivarad | 50 611 € | 59 059 € | 22 783 € | 39 814 € | 44 029 € | 52 241 € | 50 904 € |
| sh raha | 222 208 € | 222 092 € | 186 862 € | 161 921 € | 233 366 € | 104 775 € | 230 010 € |
| Omakapital | 193 751 € | 177 935 € | 222 435 € | 203 920 € | 224 864 € | 104 070 € | 193 815 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −67 522 € | −51 772 € | 412 € | −25 896 € | −110 890 € | −23 206 € | −128 296 € |
| Lühiajalised kohustised | 125 359 € | 95 576 € | 91 419 € | 82 148 € | 102 421 € | 40 921 € | 99 508 € |
| Pikaajalised kohustised | 50 152 € | 63 311 € | 2496 € | 16 014 € | 25 455 € | 40 667 € | 20 795 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 19 | 18 | 12 | 12 | 15 | 13 | 18 |
| Aruanne esitatud | 05.06.2026 | 11.05.2025 | 28.05.2024 | 10.06.2023 | 14.06.2022 | 22.04.2021 | 14.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 52,5 % | 52,8 % | 70,3 % | 67,5 % | 63,7 % | 56,1 % | 61,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 18,9 % | 15,0 % | 14,5 % | 14,1 % | 22,0 % | 19,8 % | 23,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.