Registrikaart · Äriregistri kanne 12631361
Mikün OÜ
- Registrikood12631361
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202529 941 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Mikün OÜ
- Registrikood
- 12631361
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.03.2014
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Pärnu maakond, Tori vald, Oore küla, Kurepesa-2
- Aadress kehtib alates
- 21.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Mihkel Künnapas | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Mihkel Künnapas | Juhatuse liige | 19.03.2014 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Mihkel Künnapas | otsene osalus | 30.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 29 941 € | +9,2 | |
| Müügitulu muutus | 25 192 € → 29 941 € | +5,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256712808
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02101 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 29 941 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2025 | 29 941 € |
| 2024 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2025 | 25 192 € |
| 2023 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 22 366 € |
| 2022 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 38 583 € |
| 2021 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 39 300 € |
| 2020 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 35 568 € |
| 2019 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 15 569 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 29 941 € | 25 192 € | 22 366 € | 38 583 € | 39 300 € | 35 568 € | 15 569 € |
| Ärikasum | 13 593 € | 9511 € | 8116 € | 24 981 € | 28 688 € | 24 281 € | 6835 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 13 593 € | 9511 € | 8116 € | 24 981 € | 28 658 € | 24 281 € | 6835 € |
| Aruandeaasta kasum | 13 565 € | 9507 € | 8116 € | 24 981 € | 28 658 € | 24 281 € | 6835 € |
| Tööjõukulud | 14 226 € | 13 254 € | 11 768 € | 10 596 € | 9470 € | 9377 € | 6906 € |
| Põhivarade kulum | 480 € | 480 € | 480 € | 480 € | 480 € | 447 € | 430 € |
| Varad kokku | 187 311 € | 174 026 € | 164 349 € | 155 817 € | 130 701 € | 102 180 € | 77 644 € |
| sh käibevarad | 186 753 € | 172 987 € | 162 830 € | 153 817 € | 128 221 € | 99 219 € | 74 741 € |
| sh põhivarad | 558 € | 1039 € | 1519 € | 2000 € | 2480 € | 2961 € | 2903 € |
| Omakapital | 185 763 € | 172 198 € | 162 691 € | 154 576 € | 129 595 € | 100 937 € | 76 656 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 172 198 € | 162 691 € | 154 575 € | 129 595 € | 100 937 € | 76 656 € | 69 821 € |
| Lühiajalised kohustised | 1548 € | 1828 € | 1658 € | 1241 € | 1106 € | 1243 € | 988 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 14 073 € | 9991 € | 8596 € | 25 461 € | 29 168 € | 24 728 € | 7265 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 28.06.2025 | 27.05.2024 | 30.05.2023 | 29.04.2022 | 21.05.2021 | 26.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,2 % | 98,9 % | 99,0 % | 99,2 % | 99,2 % | 98,8 % | 98,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 45,3 % | 37,7 % | 36,3 % | 64,7 % | 72,9 % | 68,3 % | 43,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.