Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12632030

Terkos OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12632030
  • Asutatud2014 (12 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 202593 810 €
  • KMKR numberEE101797830

Usaldusväärsuse indeks

76/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2014201620182020202220242026Asutatud 20.03.2014Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 20.03.2014 2014, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Terkos OÜ
Registrikood
12632030
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
20.03.2014
KMKR number
EE101797830
Aadress
Tartu maakond, Tartu linn, Rahinge küla, Ilmatsalu tee 49-6

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 76 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg12 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu93 810 €+13,8
Müügitulu muutus50 060 € → 93 810 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
43411KatusetöödPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €23 tuh €47 tuh €70 tuh €94 tuh €20192020202120222023202493 810 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Katusetööd teenis ettevõte 2025. aastal 93 810 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Katusetööd EMTAK 202593 810 €
2024Müüritööd EMTAK 202550 060 €
2023Müüritööd EMTAK 200834 000 €
2022Müüritööd EMTAK 200851 945 €
2021Müüritööd EMTAK 200837 991 €
2021Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 20083304 €
2020Müüritööd EMTAK 200838 462 €
2020Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 20086261 €
2019Müüritööd EMTAK 200840 209 €
2019Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 200817 233 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0122320143201520162017201820192020202120222023202422025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20241
20231
20221
20212
20202
20192
20182
20172
20163
20153
20141

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu93 810 €50 060 €34 000 €51 945 €41 295 €44 723 €57 442 €
Ärikasum enne makse20 845 €12 144 €594 €−337 €1586 €−2127 €10 666 €
Aruandeaasta kasum20 845 €12 144 €594 €−337 €1586 €−2127 €10 666 €
Tööjõukulud41 831 €20 452 €17 938 €25 690 €17 582 €24 160 €27 655 €
Varad kokku55 551 €28 748 €18 629 €15 912 €17 114 €16 227 €20 012 €
sh käibevarad43 751 €28 748 €17 598 €13 506 €13 333 €11 071 €20 012 €
sh raha43 741 €28 748 €17 598 €13 506 €12 597 €11 071 €20 012 €
Omakapital45 807 €24 962 €12 818 €12 224 €12 561 €10 975 €13 103 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised9744 €3786 €5811 €3688 €4553 €5252 €6909 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2111222
Omakapitali osakaal varadest82,5 %86,8 %68,8 %76,8 %73,4 %67,6 %65,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust22,2 %24,3 %1,7 %−0,6 %3,8 %−4,8 %18,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang