Registrikaart · Äriregistri kanne 12632165
Veco Hooldus OÜ
- Registrikood12632165
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025519 248 €
- KMKR numberEE102229967
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 13 381 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Veco Hooldus OÜ
- Registrikood
- 12632165
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.03.2014
- KMKR number
- EE102229967
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Läike tee 16
- Aadress kehtib alates
- 07.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Sergei Ivanov | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 27.08.2024 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Sergei Ivanov | Juhatuse liige | 20.03.2014 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Sergei Ivanov | otsene osalus | 11.01.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 39 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 519 248 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 538 368 € → 519 248 € | -1,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 13 381 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255540019
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68329 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 519 248 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2025 | 519 248 € |
| 2024 | Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost EMTAK 2025 | 282 817 € |
| 2024 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2025 | 255 551 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 1 222 050 € |
| 2023 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 42 164 € |
| 2023 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 13 277 € |
| 2022 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 98 803 € |
| 2022 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 66 676 € |
| 2022 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 27 027 € |
| 2021 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 105 875 € |
| 2020 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 44 517 € |
| 2019 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 38 458 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 05.05.2014 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 519 248 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 519 248 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 519 248 € | 538 368 € | 1 277 491 € | 192 506 € | 105 875 € | 44 517 € | 38 458 € |
| Ärikasum | −43 565 € | 424 606 € | 90 016 € | −147 033 € | 40 991 € | −2154 € | 16 600 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −43 565 € | 424 606 € | 90 016 € | −147 033 € | 40 991 € | −2154 € | 16 600 € |
| Aruandeaasta kasum | −43 565 € | 424 606 € | 90 016 € | −147 033 € | 40 991 € | −2154 € | 16 600 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 2194 € | 35 887 € | 46 140 € | 35 812 € | 19 050 € | — |
| Varad kokku | 633 587 € | 591 628 € | 150 622 € | 89 769 € | 93 943 € | 60 139 € | 63 570 € |
| sh käibevarad | 1779 € | 10 611 € | 150 622 € | 89 769 € | 93 943 € | 60 139 € | 63 570 € |
| sh põhivarad | 631 808 € | 581 017 € | — | — | — | — | — |
| sh raha | 6,00 € | 4,00 € | 25 088 € | 21 924 € | 60 012 € | 30 609 € | 59 835 € |
| Omakapital | 413 861 € | 457 426 € | 32 820 € | −57 196 € | 89 837 € | 48 846 € | 53 500 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 457 426 € | 32 820 € | −57 196 € | 89 837 € | 48 846 € | 51 000 € | 34 400 € |
| Lühiajalised kohustised | 162 365 € | 115 152 € | 117 802 € | 146 965 € | 4106 € | 11 293 € | 10 070 € |
| Pikaajalised kohustised | 57 361 € | 19 050 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 3 | 5 | 4 | 6 | 0 |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 22.06.2024 | 01.09.2023 | 30.06.2022 | 19.07.2021 | 09.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,3 % | 77,3 % | 21,8 % | −63,7 % | 95,6 % | 81,2 % | 84,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −8,4 % | 78,9 % | 7,0 % | −76,4 % | 38,7 % | −4,8 % | 43,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 13 381 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.